2010 ve sonrası ibizalar.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2010 ve sonrası ibizalar..

mutisimsek

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mrb..2010 sonrası ibizalar için iyi diyorlar da baktıklarımın çoğu hasarlı ve daha kilometreleri az.. kronik bi sorun mu var ? Kullanan bilen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim,Teşekkürler..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Dostum ben 5 yıl kullandım ibiza 2010 yılında sıfır almıştım referance modelini 2015 te de sattım leon fr aldım, 5 yıl boyunca hiç bir sorun çıkarmadı ve çok keyifli bir arabaydı benim için, bide ben modifiye anlamında baya eklenti yapmıştım arabaya, sana tavsiyem km az da olsa ekspertize sokmanı tavsiye ediyorum aracı.. şimdiden hayırlı olsun..

dadaş34

VİP Üye
Administrator
ibizalar sorunsuz arac kımdemısse sallamıs kardesım bende ıbıza kullanıcısıyım ve cogu arkadasımda ıbıza var sıkıntı yasayanı duymadımm gönul rahatlıgıyla al bin üzmez seni

Maviş

Forumdan Uzaklaştırıldı
2013 style ıbızam var 2 yıldır kullanıyorum hıc bır sıkıntım yok sadece 5 kışılık aılelerde arka koltuk dız mesafesı dar onun harıcınde sorunsuz bır araç tavsıye ederım

Asteryus

Kayıtlı Üye
Bende yeni ibiza sahibiyim. Arastirdiginda kronik sorunu olmayan bir arac oldugunu goreceksin. Allah kaza bela vermedigi surece uzun yillar binebilirsin.

bora55

Kayıtlı Üye
Eğer atmosferik alırsan ve lpg varsa : Uuuuu baby...
Motor gibi yakıyor... Gez gez bitmiyor...
İbizam'da tek sıkıntı bana biraz ufak gelmesi o da sadece benim arka koltuğa oturacak kişi için geçerli zira neredeyse yatarak kullanıyorum... Olursa genelde arkamda kayınvalide oluyor o da neyse ki ufak tefek...

ibra.ry

Kayıtlı Üye
10 aydan beri kullanıyorum. Sıfır alabileceğim fiyatlara göre en özellikli arabaydı cok memnunum. Herkesin söylediği gibi 4 kişilik aileye kadar cok mükemmel bir araba. Hiç bir sorun yaşamadım inşallah böyle devam eder...

mutisimsek

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim,Allah razı olsun..Allah kaza bela vermesin,utandırmasın...Allaha emanet olun...

Maviş

Forumdan Uzaklaştırıldı
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim,Allah razı olsun..Allah kaza bela vermesin,utandırmasın...Allaha emanet olun...

Şimdide biz sizi tanıyalım üyelerimiz bölümünden yeni konu açıp kendinizi tanitirsaniz sevinirim

16 cdf 48

#ismail

Kayıtlı Üye
Valla 9 sene leon kullandım allaha Şükür hiç sorun yaşamadım. Ibiza da aileden sonuçta. Hiç bir şey olmaz.