Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2010 Seat Leon polen filtresi nasıl değiştirilir?

Konu, 'Servis ve Oto Bakım' kısmında mete tarafından paylaşıldı.

1. mete

mete SCW Üyesi

402
    29
    28
    Selam arkadaşllar havalar ısınınca malum klimayı kullanmaya başladık,
    geçenlerde klimayı açtığımda toprak kokusu geldi biraz 2-3 aydırda mahallede asfaltı söktüler heryer toz
    bende rahatsız oldum bakımınada daha var polen filtresini kendim değiştireyim diyorum nasıl yapıldığını bilen paylaşırsa sevinirim

2. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    çok basit arkadaşım ön sağ koltuğun ayak kısmının ucuna yukarı doğru bakarsan görürsün...
    tam düz şekilde iki tane perde korneşine benzeyen klipsi var onları çevir çek rahatça çıkar zaten yenisi tak o kadar klime çok fark eder filtre olarakda mann karbon öneririm...

Bunu beğendi. Turhal bunu beğendi.
  3. mete

mete SCW Üyesi

402
    29
    28
    saolasın bakayım bir olmazsa, mann karbon nerden bulabilirim yoksa bosch alırım

4. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    bosch bildiğim kadarıyla ürünlerini uzakdoğuya yaptırıyor eski kalitesi yok, mann safkan almandır ben mann filtrenin; aracım için tüm ürünlerini kullanıyorum çok memnunum hemde bizim araçlara birebir orjinal uyuyor, kaldı ki şahintaşın kullandıklarından sadece amblem onlarda çin kalitelidir...

filtreyi küsget sanayi sitesinde baş bayi arkadaşımdır hatta bu sitenin de üyesi sedat sobacı mann bölge bayisidir yardımcı olur küsgette caminin sonuna doğru sorun yardımcı olurlar...

5. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    bnm bildiğimde aynen ön sağ ayak dayadığın yerin üst tarafında.. benzinliklerde dahi bulabiliosun filtreyi

Sayfayı Paylaş