Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Seat Leon polen filtresi nasıl değiştirilir?

mete

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşllar havalar ısınınca malum klimayı kullanmaya başladık,
geçenlerde klimayı açtığımda toprak kokusu geldi biraz 2-3 aydırda mahallede asfaltı söktüler heryer toz
bende rahatsız oldum bakımınada daha var polen filtresini kendim değiştireyim diyorum nasıl yapıldığını bilen paylaşırsa sevinirim

çok basit arkadaşım ön sağ koltuğun ayak kısmının ucuna yukarı doğru bakarsan görürsün...
tam düz şekilde iki tane perde korneşine benzeyen klipsi var onları çevir çek rahatça çıkar zaten yenisi tak o kadar klime çok fark eder filtre olarakda mann karbon öneririm...

saolasın bakayım bir olmazsa, mann karbon nerden bulabilirim yoksa bosch alırım

saolasın bakayım bir olmazsa, mann karbon nerden bulabilirim yoksa bosch alırım
bosch bildiğim kadarıyla ürünlerini uzakdoğuya yaptırıyor eski kalitesi yok, mann safkan almandır ben mann filtrenin; aracım için tüm ürünlerini kullanıyorum çok memnunum hemde bizim araçlara birebir orjinal uyuyor, kaldı ki şahintaşın kullandıklarından sadece amblem onlarda çin kalitelidir...

filtreyi küsget sanayi sitesinde baş bayi arkadaşımdır hatta bu sitenin de üyesi sedat sobacı mann bölge bayisidir yardımcı olur küsgette caminin sonuna doğru sorun yardımcı olurlar...

bnm bildiğimde aynen ön sağ ayak dayadığın yerin üst tarafında.. benzinliklerde dahi bulabiliosun filtreyi

Geri
Üst Alt