Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Seat EXEO ilk fotolarım

Masallah gule gule kullanin daha oncedende dediginiz gibi janti degistirin yeter

MaaşallahMaaşallahMaaşallah güle güle güzel günlerde kullanmalar dilerim

17'' lik s-line buldum gibi lastikleri araştırmak gerekli,Bu arada güzel dilekleriniz için çoook teşekkürler arkadaşlarım..Daha iyileri sizin olsun inşallah..

Selçuk 18'' den kormasam alacağım jantı buldum da sıkıntılı olur diye çekiniyorum 18'' den

Audi üretimi 18 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 500 TL Mağazadan satılık ikinci el - 110111140

Ab,i Ne Sıkıntı Olacak Bence Kaçırma Bu Jantı 18 kullanmamış Olsan Tamam Diycem Sen 14'üde Biliyosun 18'ide Bence Süper Olur 3.5 luk yaylarla jantlar bunun için biçilmiş kaftan makulmuşta birde uygun lastik buldunmu tamamdır Kesinlikle kaçırma Abi Al bu Jantı Takmasanda Evde Dursun Ben Alırım Senden Daha Sonra :eek:key:

abi maşallah, rabbim kazasız belasız binmeyi nasip etsin :seat

Geri
Üst Alt