Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Seat EXEO ilk fotolarım

skymz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün havanın yağışsız olmasını fırsat bildim ve yaklaşık 2 ay önce aldığım exeo mun yıkamacıda cep telefonuyla bir kaç fotosunu çektim,havalar düzelince daha detaylı ve güzel fotolarını çekip paylaşırım...Güzel yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..
img1093ka.jpg
img1090dx.jpg
img1088im.jpg

img1087fd.jpg

img1081sj.jpg

maşallah güzel araç ama bi pasta yaptırın bence araca ayna gibi olur :)

Nisan ayında boya koruma yaptıracağım..

Allah kaza bela vermesin kardeşim,milletin arayıp bulamadığı arabaya biniyorsun:)

Serkan abi maşallahı var arabanın..Güle güle kazasiz günlerde binmen dileğiyle hayırlı olsun tekrar..

Arkadaşlar exeo yu millet gerçekten bilmiyor,araba acayip kaliteli ve güzel bir araç audi a4 ten fark yok gerçekten,motor dandik diyorlar yürümez diyorlar ama bilip bilmeden yargısız infaz yapıyorlar,audi de wv de aynı motor var onlar yürüyorda bumu yürümüyor ya!! Neyse aynı araba audide 45 bin tl üstü, bu 10 bin tl aşağı , dedim ya kalite aynı yani..

Geri
Üst Alt