Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Seat İbiza 1.4 Stylance debriyaj seti

Orsino2

Kayıtlı Üye
2010 Seat İbiza 1.4 Stylance debriyaj seti değiştirmeyi planlıyorum daha önce bu işlemi yapmış olanlardan yardım istiyorum

Bu konuda Bilgi sahibi olan kimse yok mu acaba

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2010 Seat İbiza 1.4 Stylance debriyaj seti değiştirmeyi planlıyorum daha önce bu işlemi yapmış olanlardan yardım istiyorum

İbizada ne yazık ki yok fark 2 gün önce 2012 mk2 leon değiştirdik kuzenin Gebze’de kendi ustamıza yaptırdık 2 baskı balata vardı 800-1300 tl arasında fiyatları işçilik olaraktan 300₺ verdik

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ben geçen ay değiştirdim, içinden shacs marka çıktı ben luk marka taktım. Swag marka şanzıman yağı tavsiye etti usta ama çok kalın geldi yağ sanırım zor geçiyo vites soğukken pişman oldum. 1600tl civarı tuttu işçilik dahil.

Orsino2
debriyaj setinde luk veya sacksh marka kullanmanı tavsiye ederim motor kodunu veya şase numarasını benle paylaşabilirseniz parça fiyatıda verebilirim

Geri
Üst Alt