Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 pug verilip bmw alınırmı ?

arkadaşlar araba kırıkkalede sağ arka kapı ve sağ arka çamurlukta boya var.. araç bmw'nin en baz modeli adam kafa kafaya takas için can atıyor.. aracı kullandık 3 kişi rampada araç bayıldı 3.16 motor olarak çok cansız özellikle 110 hp 240 nm tork bir araçtan sonra bana öyle geldi.. ama şu kadarını söyleyim baz modeli olmasa en azından sanroof ve deri olsaydi düşünmeden alırdım aracın duruşu 10 numara ama aracımı satıp ikinci el 2006 2009 arası 320 arıyorum çeverisinde temiz olan varsa haber versin..

ben zaten söylemiştim abi sıkıntılı olucak yerleri neyse hayırlısın olsun inş gönlüne göre bir araç bulursun ki o kadar hantal olmaması gerek o aracın...

hiç düşünmeden al bence hemde kafa kafaya
peugeot nerde bmw nerde yani.....

Sadece BMW diye 2010 model sıfır arabanı bi-xenonsuz sunroffsuz boş 2006 model 4 senelik arabayı takasa vermeye gerek yok varsın pug olsun sonuçta ilk sen kullandın o arabayı eskitme almadın ki başkalarınında eskitmesini almana gerek yok he bende bi zaman aradım ama artık babamın lafları yer etti bende kimsenin eskisine binme sabret sıfırını al kafan rahat olsun...

ver gtsin bence. sonuçta bmw ama bmw dizel olsaydı daha iyi olurdu arkadaşta var 3.16i acaip yakıyor ve gitmiyor ama bmw

Mehmet Ali abi bence 08-09 Passat 1.4 TSI Comfortline ile takasa girmeyi dene Passat BMW 3,16dan hem donanım hem motor hem malzeme kalitesi hemde yalıtım olarak daha iyidir

Geri
Üst Alt