Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 pug verilip bmw alınırmı ?

maceren

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ocak ayında aldığım peugeot 308 preminum pack (cam tavan) 8000 km de olan aracımı verip ilanı aşağıda olan bmw 316 i alınırmı ? (kafa kafaya) leondan sonra pug çok yavan geldi reno megane'den sonra birdaha fransız aracası almam demiştim ama gene kaşındım yakıt performans donanım çok iyi pug'ta ama fransiz aracı işte..

http://www.sahibinden.com/61000_km_de_316_i_acil_takasli-54WQQaXQQ23069583WQQpXQQdisplayitem

Araç bu fikirleriniz neler ? benim için önemli.. herkese şimdiden teşekkürler..

peugeot 308 fiyatlarını falan bilmiyorum, ilandaki resimler de açılmadı ama yine de ben alırım :)

resımlerı acılmıyo ne var bu aracta konustunmu hata falan varmı?

peugeot 308 fiyatlarını falan bilmiyorum, ilandaki resimler de açılmadı ama yine de ben alırım :)

sifirı 49 50 arası değişiyor benim aracın şu andada 42,5 ile 44 arasında fiyatlar var piyasada

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

resımlerı acılmıyo ne var bu aracta konustunmu hata falan varmı?

ogün yarın gel görüşelim diyor.. bilmiyorum bişey yok diyor

resimler neden açılmıyor ya bende açılıyor.

sifirı 49 50 arası değişiyor benim aracın şu andada 42,5 ile 44 arasında fiyatlar var piyasada

araç kalitesi olarak kesinlikle alınır... dediğin fiyatlara göre de alınır gibi duruyor... tek olay araç ekonomileri konusunda... o da sana kalmış artık... dediğim gibi ben olsam alırdım.

bencede alınır ama sadece 3.16 olması kotu bıde kaza boya varmı?

bencede direk alınır ama hem acil yazmış ilanda hem kafa kafaya takas biraz çelişkili ifadeler sanki??? acilse paraya ihtiyaç vardır,takasın acili enteresan geldi bana m.ali...hele pejoyu 40 ın üstüne verebiliyosan hemen ver hiç düşünme bile ;)

yarın borusandan bı sorduralım bakalım bısyı varmı bakıma gırmısmı hıc.

bencede direk alınır ama hem acil yazmış ilanda hem kafa kafaya takas biraz çelişkili ifadeler sanki??? acilse paraya ihtiyaç vardır,takasın acili enteresan geldi bana m.ali...hele pejoyu 40 ın üstüne verebiliyosan hemen ver hiç düşünme bile ;)

mert sizin orası sıfırına 49,50 isiyor 42,50 a vermedim, ama 2 3 aydaha kalırsa bende dediğin gibi 40 lı rakamlara gidecek..

kazası vs yoksa bence alınır. hatta sonra üstüne biraz koyar borusanda takas yaparsınız.

Geri
Üst Alt