Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 makyajlı kasaya aero ön tampon ve spoiler arıyorum.(uygun)

kursad38

Kayıtlı Üye
2010 makyajlı kasaya aero ön tampon ve spoiler arıyorum.(uygun) yardımcı olursanız sevinirim.eyvallah.

Aynısını ben de aradım ama yok malesef :) İnşallah bulursun. Bi tane de bana bul :p

biraz zor..servis dışında..

2010 makyajlı kasaya aero ön tampon ve spoiler arıyorum.(uygun) yardımcı olursanız sevinirim.eyvallah.

fiber istiyorsan en yakın ankarada yaptıracağın yerler var ama illaki orjinal istersen ya tesadüf bulursun yada servisten alırsın başka yolu yok gibi

teşekkür ederim arkadaslar..şimdi bu fiberi kayseride makyajlı kasaya yapan yok..ankara istanbuldan istesen , buraya geldiginde olurmu olmazmı ? sıkıntı..kayseri öz sa ya sordum 1650 lira diyo sadece ön tampona :)

teşekkür ederim arkadaslar..şimdi bu fiberi kayseride makyajlı kasaya yapan yok..ankara istanbuldan istesen , buraya geldiginde olurmu olmazmı ? sıkıntı..kayseri öz sa ya sordum 1650 lira diyo sadece ön tampona :)

fiber orjinali gibi uymaz işcilik ister elbet en garantisi imkanın varsa yerinde yaptırmak

ben de 2010 tsi var.Daha 3 gun once bi fibercide yaptırdım on tamponu.Ama adamlar orjinal yaylara gore kalıp aldıgı icin biraz daha asagıya indirmişler.Bende 5cm yay var cok yerde.Isteyen olursa aldıgım fiyattan veririm daha plaka takmadım ustune

Geri
Üst Alt