Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Leon teyp ipucu

LEONISM

Kayıtlı Üye
Bugün radyoyla ilgili bişe keşfettim belki bileniniz vardır, program tuşuna basıp ayarlardan tpy ya da tp tam hatırlamıyorum, bu başlık altında bir kaç seçenek var. Music seçeneğine tıkladığımızda müziğe duyarlı arama yapabiliyoruz , yani arada bi kanalda falan bi konuşma, futbol maçı ya da hava durumu sunumu falan varsa onları es geçip direk müzik kanalları içerisinde arama yapabiliyoruz...

o değilde, sizde yükses sesle basslı müzik dinlediğinizde bass'ı az verip sesi ön plana çıkartıyor mu?

evet radyo dinlemesem de güzel bi olay.. :)

Radyo benim için fuzuli..keşke bir ipod girişim olsaydı:)

bende ipod girişi varda iphone bağlayabiliyomuyuz o girişe?

bende ipod girişi varda iphone bağlayabiliyomuyuz o girişe?

bence bağlarsın çünkü aynı soketi kullanıyorlar..

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

koltuğun altında yok mu zaten abim. ??

Yiğit benim 2008 model..bizde yok hiç bir bağlantı..en azından elimi attığımda öyle bişey görmedim..

Kaan abim o zaman el atmaktan çok bi de eğilip baksan senin çok işine yarayabilir sanki.. :) :D :D :)

Bağlıyorum ama bir türlü şarkı dinleyemiyorum yeni konu açıpda sormakta istemiyorum :(

Geri
Üst Alt