Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Leon 1.6 Stylance hakkında düşünceleriniz?

sağolun arkadaşlar teşekkürler
lpg konusu açıkcası benim için gerekli anladığım kadarıyla aylık 2-3 bin rahat yaparım üstüne çıktığımda olur
zaten ayrıca bi dizelden ağzım yandı bi daha bulaşacağımı pek sanmıyorum :)

ayda 2-3 bin km az değil birader tamam 1.2 1.4 tsi ler gerçekden güzel kaçıyor ama tutupda 1.6 mpi lpg li bir leon üzmez dizel gibi masraf çıkarmaz. dersen ben sürat istiyorum bastımmı hemen sıyrılsın 1.4 tsi 140 hp bir makina al 1.2 tsi almanın yakıtta 1.4 tsi göre çok fark olacağını sanmıyorum kasa aynı sonuçda oda 1.4 e göre zorlanacak.
temiz 1.6 lpg li leon seni tatmin eder gönül ister sıfır 1.6 dsg li dizel leon ama ne kadar ekmek o kadar köfte

2010 sonrası sanırım 140 olanlar değilmi o tam aradığım araç aslında :)
dizel dediğiniz gibi ancak sıfır alırsam düşünüyorum
en son 2004 1.4 hdi 307 vardı çekmediğim dert kalmadı tabiri caizse

1.4 tsi 140 fr diye 2012 olması gerek tam bilgim yok ama araştırıken çıkar. ne dizel nede lpg binilmez ama malum benzin 5 tl binilmiyor. dizel temiz bulmanız gerek yada sıfır km masrafları ağır oluyor. yada 1.6 lpg işinizi görür az masraflı oluyor

aynen bende öyle düşünüyorum
zaten bundan önce ki aracı dizel 307 alırken lpg sevmediğim ve benzinin pahalı olması sebepti
ama en makul nokta lpg olduğunu gördüm benzinli bi araca binemeyeceğime göre :)

1.4 140 hp ler 2013 den itibaren , ben lpg ve benzinle dahi olsa şehir içi 35 krş tan aşşağı yakcagını düşünmüyorum lpg nin.. ( benzini unutmayalaım ) hertürlü tsi derim.

lpg li çok noktalı olur 1.6 leon için kışın zor ısınacağından dolayı benzin sarfiyatın fazla olacak 2 ayda bir 50 işi görüyor yaz boyunca 50 tl yetiyor bu Kayseri şartları için geçerli antalya izmir gibi şehirlerde çok benzin yemez rahat edersin çabuk lpg ye geçer. lpg de 10 litre yakıyor buda ortalama 30 krş demek. benzinli araç tsi için 8 litreyi görür buda 40 krş dur. sana tavsiyem çok km yapacaksan lpg li al krş ları km ye vurunca seneyle çarpınca baya fark çıkar buda cebine yazık derim.

lpg li çok noktalı olur 1.6 leon için kışın zor ısınacağından dolayı benzin sarfiyatın fazla olacak 2 ayda bir 50 işi görüyor yaz boyunca 50 tl yetiyor bu Kayseri şartları için geçerli antalya izmir gibi şehirlerde çok benzin yemez rahat edersin çabuk lpg ye geçer. lpg de 10 litre yakıyor buda ortalama 30 krş demek. benzinli araç tsi için 8 litreyi görür buda 40 krş dur. sana tavsiyem çok km yapacaksan lpg li al krş ları km ye vurunca seneyle çarpınca baya fark çıkar buda cebine yazık derim.

10 lt lpg + benzin :)

Ankara soğuk konusunda bu sene çok kötü değil ama daha önce lpg li araçlarımdan biliyorum sözde biz lpg hesaplıyorum tek kapılı bi 206 vardı o 6 ayda 1 depo benzini bitirmişti

Geri
Üst Alt