Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 leon 1.4tsı fren balata kırmızı kapaklar hk.

herhangi bi usta ile risk yaşamak istemiyorum...herzaman deneyimli usta derim...demekki bunu taktıran arkadaşım hiç olmamış istanbuldaki SCW cilerde...özenti olayınada katılmıyorum hoşuna nasıl giderse öle yapmak güzeldir...

ewt kesınlıkle zewk renk meselesi bunun gıbı uygulamalar ama bseyın orjınalı varken hıc b zaman aynı goruntuyu yakalayamaz benım gozumde.Ayrıca taktırma konusunda en fazla 40-50 lıra alıncak b uygulama ya sıcak sılıkonla yapıstırcak kapakları kalıper ustunde yada 2 tane monte ayagı yardıgımı ıle 2 delık acıp onları sabıtlıcek,ayrıca kapakları taktıgında frenlerındekı ısınma oranı artıcak cunku kalıpere gelen soguk havayı b anlamda kesmıs de olcak ustunu kaplayarak bılgıne olsun

konu ben üye olmadan önceki bir tarihe ait ama bende taktırmayı düşündüğüm için 4 adet kırmızı plastik kapaklardan aldım tanesi 15 liradan,
sonrada taktırmak için gittim kapaklar büyük geldi kliper delip yapılabilir dediler benim delmek hoşuma girmedi..aldığım yere iade edip başka birşey aldım..
şimdi fırsatım olurs boyatmayı düşünüyorum..ama bir iki boyalı gördüm çok mat dı varla yok arsında..istediğim gibi boyatabileceğim bir yer bulunca boyatabilrim..
boyatmayı düşün eğer taktırmadıysan

bıldıgım kadarayıla takması cok da tert bsey deıl,her hangı b ustaya da gıtsen lastıgı sokucek takıcak zor b ıs degıl.Benım fıkrım tabıkı taktırmamak olur brembo olmadıgı gun gıbı ortada b uygulama ısın ozunde bana ozentıce gelıyor
Tavani siyah kaplatmak gibi..ozenti bisey.. Kaldi ki ben de kaplatmistim simdi ki aklim olsa kaplatmam...

Geri
Üst Alt