Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Leon 1.4 TSI yeniden yorumlandı... :=] (Full Modifiye)

çok güzel olmuş gerçekten... kazasız belasız cezasız sürüşler... sebring egsozun sesi nası acaba... ben de düşünüyorum... aradığım çok abartı olmayan... tırmalayıcı değil tok ve az bağıran bir egsoz arıyorum... ne tavsiye edersin?

serbayım 10 numara olmuş araç..gözü olanın gözü çıksın..:rolleyes:

18"e dönmüşsün tekrar Serbay abi.. :)

velakin öndeki Seat logosu sökülünce araç kimliksiz oluyo da model sökülünce olmuyo mu..

:D :D

maaşallah güle güle zevkle kazasız dertsiz binersin inşallah kardeşim

çok iyi... kazasız belasız kullanman dileğiyle.

18"e dönmüşsün tekrar Serbay abi.. :)

velakin öndeki Seat logosu sökülünce araç kimliksiz oluyo da model sökülünce olmuyo mu..

:D :D

ulan hala bunu savunuyosun ya =)

sadece soruyorum..üst sınıf kaliteli araçlarda brabus amg //m ac schnitzer vs. vs. dahil ön logo iptali neden yapilmiyor peki koçum onu söyle bana..

ulan hala bunu savunuyosun ya =)

sadece soruyorum..üst sınıf kaliteli araçlarda brabus amg //m ac schnitzer vs. vs. dahil ön logo iptali neden yapilmiyor peki koçum onu söyle bana..

Brabus'un son işlerinde aslında bi çoğunda da özellikle önde Merc' yazmaz..Brabus logosu vardır..
onu bunu geç önde Seat yazıyo da arkada niye Leon yazamıyo onu söyle.. :D :D

çok güzel olmuş allah kaza bela vermesin:D seat bi tutku leon ayrı bi tutku...

Geri
Üst Alt