Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Leon 1.4 TSI yeniden yorumlandı... :=] (Full Modifiye)

- Seat ayak dayama ve pedal setlerinin fotosu varmı, orjinalmi acaba dsg içinde bulabilirmiyiz
- Folyo uygulaması nerede ve ne kadara yapıldı acaba
- Sebring XT1 egzoz ne kadara mal oldu

Teşekkürler

arka spoiler tektir aero vs felan ismi yoktur.. makyajlı kasa spoileri demek yeterli.. necvox cihazım geçen hafta garantiden sıfır ürün olarak değiştirildi bu yeni gelen 2.parti farkllı yazılım var üstünde gayet başarılı buldum tavsiye ederim..

spoiler bununla aynı galiba ?

2010-seat-leon-cupra-r-02.jpg

Seat-Leon-Cupra-R-12.jpg

IMG_4019.jpg

IMG_4018.jpg

vallaha mükemmel tek kelime ile kaça patladı kardeş:)?

Yaklaşık 10.000 TL gibi masrafım oldu...

@lewent

Aşağıdaki resim benim eski TSI aracıma ait aynısı... Şebring egzoz 750 tl idi satışı 120 tl de işcilik verdim iskender usta.. folyoda 240 tl maslak sanayide yaptırdım.. spoilerede gelince aynen senin resimde gösterdiğin gibi bendekide..

img0393n.jpg

Patron araban harika olmuş..allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah.. Kocaeli
Murat

sağol muratçığım, nerelerdesin sen sesin soluğun çıkmıyor koptun bizden

hocam yapmak istediklerimi yapmışsın resmen. eskisinden çok daha harika olmuş tebrikler. güle güle kullanın inş.

bu arada bu spoiler takılırken orjinaline hiç dokunulmuyor değil mi? siz hangi bayide işçilik dahil kaça yaptırdınız? fiyat vermişsiniz ama işçilik dahil net fiyat mıdır o?

Çok şık ve kıvamında olmuş, güle güle kullanın...

Geri
Üst Alt