Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Leon 1.4 TSI yeniden yorumlandı... :=] (Full Modifiye)

Leon tamam da TSI yazılarını bence sökme derim abi

kafa karıştırma..
batu da aynılarını söyleyip duruyodu..dinlemedim söktüm herşeyini pat küt..kendisi de gayet memnun şu an..
can da kıvrandı tsi yazilarini sökmemek için sökünce oh be orasi daha güzel gözüktü dedi ;)

kafa karıştırma..
batu da aynılarını söyleyip duruyodu..dinlemedim söktüm herşeyini pat küt..kendisi de gayet memnun şu an..
can da kıvrandı tsi yazilarini sökmemek için sökünce oh be orasi daha güzel gözüktü dedi ;)

ahahah:) bende deneme ama
bana sadece logo bul artık sen, bak onu istediğin gibi yapıyorum işte :p

Maşallah süper olmuş, yazılı da güzel yazısızda ama leon yazısını çıkarıp FR yazısı kalsada olur:eek:key: bu arada plaka ışıklığına taktım ben, göze batıyor sarı sarı. tabi zevk meselesi ama beyaz led yada benim yaptıgım gibi orjinallerinin üstüne kırmızı folyo yapıştırdım 3x5 cm gece stoplar gibi kırmızı yanıyor herkese öneririm;)

Maşallah süper olmuş, yazılı da güzel yazısızda ama leon yazısını çıkarıp FR yazısı kalsada olur:eek:key: bu arada plaka ışıklığına taktım ben, göze batıyor sarı sarı. tabi zevk meselesi ama beyaz led yada benim yaptıgım gibi orjinallerinin üstüne kırmızı folyo yapıştırdım 3x5 cm gece stoplar gibi kırmızı yanıyor herkese öneririm;)

:confused:
bence orjinal haline geri çevirin..
bir ara ben de beyaz led kullaniyordum ama artık pek çok kalitesiz araçta bile görmeye başlayinca orjinale geri dönüş yaptim..orjinal iyidir...

kanka keşke kim çekti onuda deseydin :D:D:D

elime sağlık dimi :D:D

allah kaza bela vermesin darısı bana :)

Serbay on numara olmuş maşallah allah kaza belalardan korusun...

deli olmuş deliii : ) nazar değmesin!!! ön tamponun alt kısmını beyaza boyatsan daha iyi olabilir mi ne dersin bütünlük sağlaması açısından ?? spoiler'i kaça taktırdın bu arada ?

Geri
Üst Alt