Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 leon 1.4 tsi 40.000km 33.000tl fiyat uygun mudur sizce???

pozecho

Kayıtlı Üye
bu aralar 0 km 1.2 tsi leon almayi dusunurken yaptigim ufak arastirmalar sonucu bu yaz yeni kasasinin cikacagini ogrendim ve bu da beni biraz tedirgin etti. 2. ellere biraz daha yonelmeye basladim.

buldugum araclardan biri de 2010 1.4 tsi 40.000km ve 33.000tl. tek sorunu tavanda doludan kaynakli vakum islemi oldugu soylendi.boya yokmus. tabi almaya karar verirsem kesinlikle seat servisine gidip arabayi kontrol ettirecegim. sizce fiyat piyasa standartlarinda bir fiyat midir? sizin bilgilerinize danismak istedim... simdiden tesekkurler...

emin ol verilmez timucin bizim arkadaşımız kardeşimiz sattı full 1.2 34 e ve aracın hiçbişeyi yoktu bence verilmez ama tabiki karar senin

Tavanda işlem varsa bence hiç bulaşmayın, ileride satarken çok sıkıntı olur sizin için...

yetkili serviste yapilmis kayitlari mevcutmus ama yine de sikinti olabilir tabi :\

Abi 1.2 TSI 34'e gitti diyorsunuz ama 25k'ya patlak olmayan 2006 Leon yok ne hikmetse... 1.4 TSI'lar da sözleşmiş gibi 33 ten açıyor ağzını...

1.4 tsi için 33000 çok iyi fiyat bence 1-2 daha verip temizi çok rahat alınabilir :eek:key:

ya her kes muratın arabayı söylüyorda muratı bilmiyormuş gibi konuşuyorsunuz adam haraç mezat alacağı araba kaçmasın diye sattı arabayı

tavanda işlem var diyen arkadaşa bir sorarmısın bu rabanın sadece tavanınamı yağmış bu dolu merak ettim açıkççası barışın dediği arabaya bak istersen ha illa sıfır hata olsun diyorsan benim araba var :)

benim dediğim aracta biraz indirim olucaktır karar verdikten sonra sormak istiyorum :eek:key:

Geri
Üst Alt