Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 ibiza sc'ye yay

Anıl Fuat Ulkem

Kayıtlı Üye
arkadaslar kafamda bir konu var yardimlariniza, yorumlariniza ihtiyacim var. :)2010 kasa sc ye 4 kapinin yaylarini taksak nasil olur ? spor yaylarin cok sarsmasindan ve konforsuzlugundan sikayetciyim. cok surat yapan biri olmadigim icin guvenlik olarak beni etkiliyecegini dusunmuyorum. konforu artiracak bir yay tavsiyesine ihtiyacim var.. veya isteyen olursa takasta dusunmuyor degilim. yada sifir yay alsak eskileri saklasakmi onuda bilemedim. ???

dediğin gibi aynı kimin arabasına binsem burdan yavaş geç çukur var diyorum geçiyorlar sallanmıyoruz sinirim bozuluyor :p

değiştirmek lazım.. otobanda kullanmıyoruz ki araçları.. acaba sıfır yayın fiyatı ne serviste

ibiza kasanın aynı olması lazım sanırım motor olark fark yapmıyor...

bende 2.5 - 4 var araba cok iyi basıldı ama konfor tabiki gitti :D ama inanılmaz güvence geldi kesinlikle tavsiye edilir :D

ibiza kasanın aynı olması lazım sanırım motor olark fark yapmıyor...

bende 2.5 - 4 var araba cok iyi basıldı ama konfor tabiki gitti :D ama inanılmaz güvence geldi kesinlikle tavsiye edilir :D
sc lerle 4 kapıların yay farkı var.. güven geldi dediğin yayı aracımı aldığımdan beri malesef kullanıyorum.. hiç memnun değilim ^^ güven ok.. Virajlarda veya yüksek hızlarda yada ani hareketler de tepkileri çok iyi.. araç esnemediği için yol tutuşu 10.. ancak istanbul şartlarında sıkıntılı bir konforu var.. aracımdan soğuttu vallahi. ilk fırsatta değişitiricem.. Çıkan yaylarını ne yaptın ? :D

sc lerle 4 kapıların yay farkı var.. güven geldi dediğin yayı aracımı aldığımdan beri malesef kullanıyorum.. hiç memnun değilim ^^ güven ok.. Virajlarda veya yüksek hızlarda yada ani hareketler de tepkileri çok iyi.. araç esnemediği için yol tutuşu 10.. ancak istanbul şartlarında sıkıntılı bir konforu var.. aracımdan soğuttu vallahi. ilk fırsatta değişitiricem.. Çıkan yaylarını ne yaptın ? :D

4 kapılarda fark yok neden dersen hasan abinin yaylarından var bende de yani 2.5 - 4 boca yaylarının aynısı

orjinal yaylarım duruyor ama satmak gibi bi planım yok aracı cıkartırsam elimden yaylarımı alıcam üstünden orjinal haliyle vericem :D bunu bi üstü cupra olcak cnki =) yaylar oraya gelcek :D

Geri
Üst Alt