Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 İbiza Cupra Testing & 0-110 & Tanıtım videoları..

Yanlış hatırlıyorum galiba neyse hersey için cok cok erken daha 3 ay war onumuzde

senin arabada çok güzel ama. süper bir seçim yapmışsın. inşallah kazasız belasız binersin. hayırlı olsun tekrar.

safa bahsi geçen benim araba. senin araba çok güzel bir makine ve daha kimsede yok. ne olacağı belli değil. gelince bir tur bineriz artık :D anlarız aradaki farkı :D

3 aymı sürüyor gelmesi? Ben o kadar bekliyemezdim :D

bende az kalsın vazgecicektim zaten 3 ay diyince 10-12 hafta suruyor işte gelmesi daha beyaz olan tr nin ilk cuprasını bekliyoruz adam ta nezaman verdi siparişi daha yılbasından sonra üretime giricek....

---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:25 ----------

safa bahsi geçen benim araba. senin araba çok güzel bir makine ve daha kimsede yok. ne olacağı belli değil. gelince bir tur bineriz artık :D anlarız aradaki farkı :D

inş mehmetcigim o gunu iple cekiyorummm..

o zamana kadar satmazsam arabamı deneriz kardeşim. sıkma canını.

Geri
Üst Alt