Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 İbiza Cupra Testing & 0-110 & Tanıtım videoları..

Kanka aynen seat ı ben sevmezdim senin arabaya biince bakınca dedim seatta iş var koltuklar falan felaketmiş dedim baktım ibiza cıkmıs işte 207 rc ile arasında kalmıstım hatırlıosun o gunleri sonra seninde sayende verdik siparişi :)[/QUOTE]

safacım bılıyosan performans kadar dızayn ve gorunuste cok onemlı:)

bende bi chip atsam 210 hp ne olur acaba 1.9 tdi ile

Aracın verileri ne tork hp 0-100 kg?

---------- Post added at 01:14 ---------- Previous post was at 01:12 ----------

Kanka aynen seat ı ben sevmezdim senin arabaya biince bakınca dedim seatta iş var koltuklar falan felaketmiş dedim baktım ibiza cıkmıs işte 207 rc ile arasında kalmıstım hatırlıosun o gunleri sonra seninde sayende verdik siparişi :)

valla en son 190 hp ve 400 nm tork vardı. ( tahmini değerler tabi bunlar)yakında yazılımı güncelleyecek, intercooler büyütecek 210 hp 440 nm tork olacak sanırım. ağırlığı 1180 kg. 0-100 7 saniye gibi ama 100 e gelene kadar 3. vitese atmak gerekiyor. ordan zaman kaybı oluyor biraz. :D:D

---------- Post added at 01:24 ---------- Previous post was at 01:22 ----------

bende bi chip atsam 210 hp ne olur acaba 1.9 tdi ile

kalkışta ne olur bilemem ama roll da şansın yok gibi :)

valla en son 190 hp ve 400 nm tork vardı. ( tahmini değerler tabi bunlar)yakında yazılımı güncelleyecek, intercooler büyütecek 210 hp 440 nm tork olacak sanırım. ağırlığı 1180 kg. 0-100 7 saniye gibi ama 100 e gelene kadar 3. vitese atmak gerekiyor. ordan zaman kaybı oluyor biraz. :D:D

tork feciymiş ama işte DSG faktörü işi bitiriyor

tork yüzünden çok zor kalkıyor zaten. 3. viteste patinaja sarıyor. dsg büyük artı. ama dediğim gibi rollda şansın yok bence :)

stock hali ile bişi diyemem ama chip ile 210 hp ye yukselirse tdi ın hiç şansı yok inş bigun deneme imkanımız olurrr. o gunu iple cekicem

stock hali ile bişi diyemem ama chip ile 210 hp ye yukselirse tdi ın hiç şansı yok inş bigun deneme imkanımız olurrr. o gunu iple cekicem

ibiza cupra çok yeni bir araç. ne olacağı hiç belli olmaz. ama yine söylüyorum rollda mehmetin tdi gerçekten çok can yakan bir araç. sık sık kullanıyorum bende zaten onun arabasını. hele yapılacak yeni yazılımdan sonra düşünmek bile istemiyorum. senin ibiza 210 hp olacak onunkide 210 hp olacak. senin tork nasıl olur bilemem ama mehmetinki 450 tork olacak. onun araba 1180 kg. senin araba kaç kg? kalkışta bişey diyemiyorum ama roll eminim tdi geçer.

ibiza cupra çok yeni bir araç. ne olacağı hiç belli olmaz. ama yine söylüyorum rollda mehmetin tdi gerçekten çok can yakan bir araç. sık sık kullanıyorum bende zaten onun arabasını. hele yapılacak yeni yazılımdan sonra düşünmek bile istemiyorum. senin ibiza 210 hp olacak onunkide 210 hp olacak. senin tork nasıl olur bilemem ama mehmetinki 450 tork olacak. onun araba 1180 kg. senin araba kaç kg? kalkışta bişey diyemiyorum ama roll eminim tdi geçer.

1045 kg mi ne torku bilmiyorum kaç olucagını yazılımdan sonra o arac istanbuldamı?

Geri
Üst Alt