Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 ibiza öneriniz ekran

Araba cok degisecektir

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu resimdeki arabaya far karartmami yapilmis? birde farlarin yan taraflari boyanmis gibi.
bu alacagin multimedyada geri gorus kamerasida oluyor mu.
bizim orjinal halide guzel buda guzel gibi.

Fiayt gayet uygun. Ben bir sitede ibiza icin orjinal multimedia görmüştüm. Yani aynı ibizanın orjinal teybi gibi oval hatlkarda 6,7" ekran vardı sanırım o çok hoşuma gitmişti, resmini bulursam tekrar buraya eklerim.

Fotoğrafı buldum fatih. Sence bu daha güzel değil mi. Ama türkiyede bulunabilirmi onu bilmiyorum. Ben yurt dışından buldum fotoyu fiyatına 360 euro demiş.

indir.jpg

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 30
Airbag ikaz ışıgı ve dörtlü dügmeleri nereye gidiyor double cerceve takılınca

Seat CaNdIR

Nasıl nereye gidiyo airbag ışıgı ekranda, 4 lülerde vitesin arkasında zaten

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Fotoğrafı buldum fatih. Sence bu daha güzel değil mi. Ama türkiyede bulunabilirmi onu bilmiyorum. Ben yurt dışından buldum fotoyu fiyatına 360 euro demiş.

Ekli dosyayı görüntüle 10983

Oo cok hoşmuş ya ne marka acaba bu bütcem dar gösterdiğimin fiyatı uygun geldi sıkıntı çıkartırmı sence benim gösterdiğim

Nasıl nereye gidiyo airbag ışıgı ekranda, 4 lülerde vitesin arkasında zaten

aperubys.jpg

Bu şekil yani

Seat CaNdIR

Araba cok degisecektir

bu resimdeki arabaya far karartmami yapilmis? birde farlarin yan taraflari boyanmis gibi.
bu alacagin multimedyada geri gorus kamerasida oluyor mu.
bizim orjinal halide guzel buda guzel gibi.
Fiyata dahil degil ama eklene biliyomuş arayıp konuscam bakalım

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Araba cok degisecektir

aperubys.jpg

Bu şekil yani

Seat CaNdIR

Benimki 2010 model bunun konsolla alakası yok kac model bu

Geri
Üst Alt