Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Dünya KUPASI Başlıyor Görüşleri Ve Favorileri Alalım :)

crawlinq

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar bugun saat 16.50 de güney afrika-meksika açılış maçıyla dünya kupası başlıyor.görüşlerini ve favorilerinizi alalım.bence brezilya iddialı gibi :)

nihayet başlıyor ya..futbolun gerçek zirvesi..grup maçlarından sonra izin almayı bile düşünüyorum izleyebilmek için..favorilere gelince:çok formdaki ispanya, doğal favori brezilya, grubundan son anda çıkmış olsa da,dünyanın en formda forvet hattına sahip arjantin ve tam anlamıyla turnuva takımı Almanya..

italyayı göz ardı etmeyelim tam bir savunma takımı gol yememek icin yemin etmişler sanki. he birde almanya turnuva takımıdır hic birşey yapmazlar mac kazanamazlar ama bir bakarsın yarı finalde yada finaldedir.

nihayet başlıyor ya..futbolun gerçek zirvesi..grup maçlarından sonra izin almayı bile düşünüyorum izleyebilmek için..favorilere gelince:çok formdaki ispanya, doğal favori brezilya, grubundan son anda çıkmış olsa da,dünyanın en formda forvet hattına sahip arjantin ve tam anlamıyla turnuva takımı Almanya..

arjantine pek güvenmiyorum ben oyuncuları cok iyi ama beklenilen performansı veremıyorlar takımda

Geri
Üst Alt