Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010-2012 Arası Leon Dizel CR DSG Alımı Konusunda fikir yardım tavsiye herşey

Mesela şuan sahibinden.com da satışta olan araçlardan bu alınır gönül rahatlığıyla kullanırsın diyebileceğiniz bir araç varmıdır. Baya süredir ben bakıyorum ama bir türlü karar verebilmiş değilim.

Sıfır için Seat ın kendi sitesinden ve Doğuş Oto istanbul ile telefonla görüştüm fiyat Copa Plus DSG için 53.500TL onun için sıfırdan biraz uzaklaştım 10.000TL peşin verip yine 30.000-35.000tl kredi ile alabileceğim bişey arıyorum umarım bir an evvel karar verip şubat 7-10 arasında Leonuma kavuşacağım araç kiralamaktan bıktım artık açıkcası....

Sıfır için Seat ın kendi sitesinden ve Doğuş Oto istanbul ile telefonla görüştüm fiyat Copa Plus DSG için 53.500TL onun için sıfırdan biraz uzaklaştım 10.000TL peşin verip yine 30.000-35.000tl kredi ile alabileceğim bişey arıyorum umarım bir an evvel karar verip şubat 7-10 arasında Leonuma kavuşacağım araç kiralamaktan bıktım artık açıkcası....

47bıne dedıgım copa olmayan yanı dsg olmayan dızel arac ıcındı

47bıne dedıgım copa olmayan yanı dsg olmayan dızel arac ıcındı

Anladım işte geçen sene 10 günlüğüne kiralayıp hayallerimi süslemeye başladı Leon DSG onun için peki manuellere bakmadım açıkcası umarım istediğim gibi bir model bulup alabilirim. Ayrıca Leon da bulunan donanım ve aracın özellikleride çok hoşuma gidiyor.Bu site karşıma çıkmamış olsaydı neredeyse AYGÜV de şuanda satışta olan kırmızı FR görünümlü CR olan DSG Leonu alacaktım telefonla görüştük hatta neredeyse bir miktar kaparo verip aracı şubat ayında alacaktım. 1 Kere direkten döndüm sanırım şimdi sizlerinde yardımıyla güzel bir araça sahip olacağım sanırım.

Anladım işte geçen sene 10 günlüğüne kiralayıp hayallerimi süslemeye başladı Leon DSG onun için peki manuellere bakmadım açıkcası umarım istediğim gibi bir model bulup alabilirim. Ayrıca Leon da bulunan donanım ve aracın özellikleride çok hoşuma gidiyor.Bu site karşıma çıkmamış olsaydı neredeyse AYGÜV de şuanda satışta olan kırmızı FR görünümlü CR olan DSG Leonu alacaktım telefonla görüştük hatta neredeyse bir miktar kaparo verip aracı şubat ayında alacaktım. 1 Kere direkten döndüm sanırım şimdi sizlerinde yardımıyla güzel bir araça sahip olacağım sanırım.

ozamn ınsallah gonlundekı aslana en kısa zamnda sahıp olursun sıtede sana arkadaslar yardımcı olacaklardır :eek:key:

Forumda Gökhan Abinin [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] sattığı iki adet dizel araç vardı (full dolu araçlar) satmaktan vazgeçmediyse bi temasa geçmeni öneririm:eek:key:

Kısmet olursa 7 Şubatta Ankarada olucam şuan baktığım bir araç var onuda sizlerle paylaşayım sahibinden.com dan bulduk kiralama firmasındanmış araç 45.000 tl istiyolar. bu araçların sahibi 150 adet almış zamanında kiralama filo şeklinde sanırım. Ankaradaki sorumlusu ile görüşmemiz için telefon numarası verdiler birde siz bakın fotolardan gayet temiz duruyo araç...

Seat Leon 1.6 TDI CR Style Model 45.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 111070820

Kendisine PM den mesaj attım eğer halen satılık aracı varsa neden olmasın.. Hayırlısı.. :)

Geri
Üst Alt