Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2010 - 2011 Leon sunroof

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında zorooo_06 tarafından paylaşıldı.

1. zorooo_06

zorooo_06 SCW Üyesi

5
    0
    1
    Arkadaşlar iyi akşamlar
    2010 - 2011 sunrooflu leon kullanıcı arkadaşlardan bilgi almak istiyorum...
    sunroof konusunda sorun yaşayan arkadaşlar varmı içeri ses alıyormu can sıkıcı bi durum yaratıyormu... hangi durumlarda ses yapıyor

bunun yanında sunroofsuz bi araca göre yararları varmı... Sunroofu önerirmisiniz

2. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    2008 sanroofu olarak bilgi versek olmazmı...?

3. zorooo_06

zorooo_06 SCW Üyesi

5
    0
    1
    olur neden olmasın 2010 ufak tefek makyajlar olduğu için 2010-2011 demiştim

4. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Öncelikle makyajlımı makyajsızmı alıcaksınız ona karar vermeniz lazım yanlız makyajsızlar dolu makyajlılar + opsiyona bağlı
    Ben sanrooflu araç kullanan biri olarak herhangi bir sıkıntı yaşamadım memnunun daha önceki aracımda yoktu tabi fiyat farkıda oluyor haliyle ben öneririm yine karar senin...

5. galiiip

galiiip SCW Üyesi

136
    18
    18
    orjınal sanruf tabıkı farklıdır daha guvenılırdır.bnm eskı leonda su lekelerı vardı hafıf sızdırmalar sebebıyle ıkıncı olarak dısardan ıcerı ses alma durumu yasamadım ama sanrufun kendı gıcırdamasından dolayı rahatsızlık duyuyordum o cıkan seslerı kesmek ıcın cok ugrastık ama nafıle ucuncusude arac park halınde sanrufu acık braktıgında ruzgar falan gırdıgı zaman ıcerı alarm otturuyordu :)

6. zorooo_06

zorooo_06 SCW Üyesi

5
    0
    1
    yorumlar için çok sağolun ben zaten orjinal sunroof için soruyorum sonradan yapılma zaten kesinlikle düşünmem
    orjinal sunrooflu araçlarda da bu su sızma olayı araç giderken gıcırdama rüzgar nedeniyle ıslık sesi falan oluyormu

7. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Su sızdırsa aracı doğuşa götürürsün, o aracı sokarsın onların bi yerlerine. Hiç bi sorunum olmadı sunroofta ama 160-180'den sonra diğer araçlara göre sesi daha fazla alıyor sunrooflu araç.

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  8. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Benim 2010 sunroof ile ilgili bir problem yasamadim..sunroof ozellikle yaz aksamlarinda tatil yoresi ve sahil gibi yerlerde tam acik olarak gezmek cok keyifli oluyor..uzun yolda da makul suratlerde gidilirse gayet kullanisli bir donanim..

9. mertelitas

mertelitas SCW Üyesi

283
    81
    28
    Benim sunroofumda orjinal kesinlikle bi sorun yaşamadım + çok kullanışlı yararlı hiç düşünmeyin derim .

10. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Sunroof um var,evet ses yapar tam açık 140 km hızla giderseniz felaket ses yapar:) Onun haricinde hiç bir sıkıntısı yok kardeşim,ben hiç rastlamadım..

Sayfayı Paylaş