Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010-2011 leon fr almak istiyorum

zeynelkoc

Kayıtlı Üye
rokko (160lık) ile leon fr arasında kalmış durumdayım

açıkcası çok fazla km yapmıyorum artısı eksisi nedir kıyaslayabilrmisiniz?

yani dizel benzin benim için farketmiyo pek

bir rocco hastası olarak ne dıye bilirimki hayalim o arabaya sahip olmak . terçih senin.

açıkcası bundan önceki aracım roccoydu ama yeni aracımda tabiki rocco kalitesini bulamadım (i30)

leon FR vs Rocco malzeme kalitesi olarak ne dersiniz ?

Hiç FR'a binmedim, sürmedim.
Ama Scirocco Cidden kaliteli. 2011'de içi de makyajlandı direksiyon şekli Konsol ışıklandırması vs.
FR da Leon'un iç malzemesi varsa mukayese edileceğini düşünmüyorum açıkcası.

evet rocco 2010 da makyaj yedi ve ben sıfır rocco almıştım 2011 ondaki kaliteyi hiçbir arabada bulamadım.

FR süren arkadaşlar (2010-2011) normal leondan farklı olup olmadığını söylerse ona göre karar verme aşamasındayım

Bende dizel leonla benzinli rocco arasında kaldım fakat babamın faktörüyle sonuç leon oldu az yakar çok gezer:)

fr ye guzel guclere cıkartabılırsın saglam motoru var ve kalıtelı bır arac sahsen ben sciroccodan daha cok sevıyorum--

- olarak 2.0 vergısı olabılır ama 2.0 fsı keyıflı bır motor hem hızlı hem 4 kapı olması ıyı bır avantaj

ne sekılde kullanıcagına baglı arabayı tamamen.Aıle ıle bırlıkte kullanmalık leon derım ama vergısı yaban atılacak mıktarda degıl.Rocconun malzemesı daha kalıtelı aynı zamanda daha sportıf leona gore.Vergısı de 1.4 oldugundan adamı yormaz.Gıdıs bakımından tabıkıde tfsi ama senın neyle ılgılendıgıne baglı bu,ben hızlı araba ıstıyorum dersen alırsın Fr gıdersın revo stage2 yaparsın pasa pasa bınersın zevkle gazlarsın.Son olarak beyaz rocco flan alıcak olursan benım gozumde artık hıc bır degerı yok kızılay dagıtmıs gıbı herkesın altında ayn renk araba var.Turkıyeye gıren farklı renktekı rocco sayısı heralde 50 yi gecmez

Roccoya binmişsin tadını almışsın...
seat alacaksan FR alma derim..beğenmediğimden değil...
ama
Tdi FR alacaksan al torkun tadını çıkar..az yaksın diye değil dizelin tork keyfi için..
ha bunun yanın az yakacak olması da BONUS o ayrı önemsemesende..:)

Geri
Üst Alt