Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010-2011 leon fr almak istiyorum

tdi fr almak istiyorum zaten daha önce kullanan varmı veya hali hazırda kullanan??

motor sesi vs nasıldır

fr al
normal leon tamponları ve jantı tak millet tsi sansın çakma fr larla çakma cupralarla makaranı yap ..

seçenek 2ye inmiş, her ikisi de olumlu.

Abi bence rocco kullanmışsın onun yerine güzel bi leon fr çok daha güzel olabilir diye düsünüyorum benzin dizel fark etmez demişsin ama gerçekten yaktığı yakıtta çok az olcak hayırlısı olsun sımdıden :)

tdi fr almak istiyorum zaten daha önce kullanan varmı veya hali hazırda kullanan??

motor sesi vs nasıldır

ben buraya biraz tahmini yazacağım 2.0 fr hiç kullanmadım..
ama bir keresinden 2.0 tdi 140 lık leona bindim ama o zaman sese konsantre olmamıştım..sadece çekişine gidişine bakmıştım..
ama belki motor sesi için biraz fikir verir diye yazıyorum..
bende 1.9 tdi var..
tabi bi benzinli gibi değil ama piyasadaki hiç bir dizel gibi de değil benim 1.9 tdi ın sesi..ben biraz oynama yaptım..
gayet de memnunum..
arabadan çok iyi anlayanlar dışında kimse tdi olduğunu anlamıyor ..gerçekten soranlar şaşırıyor..gidişi çok güzel
ki seninki 2.0 tdi 170 ps olacak..

rocco çok şık bir araç ancak aracımdam son derece memnunum çok basit şekilde 200+ hp lere çıkıyor yakıt 20000 km ortalama 7,5 - 8 litre ve abarta abarta kullanıyorum ses olayına gelince daha once 2008 140 vardı bende sesin uzaktan yakından alakası yok araçlar cr olduğu için çok sessiz birazcıkta oynama ile cok daha agresif ve güzel oluyor

http://www.seatclubworld.com/leon-1...kyajli-kasa-leon-ledli-stoplar-resimli-11053/

http://www.seatclubworld.com/uye-otomobilleri-88/bitime-az-kala-fr-6561/

Geri
Üst Alt