Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2010-2011 leon fr almak istiyorum

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında zeynelkoc tarafından paylaşıldı.

1. zeynelkoc

zeynelkoc SCW Üyesi

400
    41
    28
    rokko (160lık) ile leon fr arasında kalmış durumdayım

açıkcası çok fazla km yapmıyorum artısı eksisi nedir kıyaslayabilrmisiniz?

yani dizel benzin benim için farketmiyo pek

2. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    bir rocco hastası olarak ne dıye bilirimki hayalim o arabaya sahip olmak . terçih senin.

3. zeynelkoc

zeynelkoc SCW Üyesi

400
    41
    28
    açıkcası bundan önceki aracım roccoydu ama yeni aracımda tabiki rocco kalitesini bulamadım (i30)

leon FR vs Rocco malzeme kalitesi olarak ne dersiniz ?

4. oguz

oguz SCW Üyesi

330
    39
    28
    Hiç FR'a binmedim, sürmedim.
    Ama Scirocco Cidden kaliteli. 2011'de içi de makyajlandı direksiyon şekli Konsol ışıklandırması vs.
    FR da Leon'un iç malzemesi varsa mukayese edileceğini düşünmüyorum açıkcası.

5. zeynelkoc

zeynelkoc SCW Üyesi

400
    41
    28
    evet rocco 2010 da makyaj yedi ve ben sıfır rocco almıştım 2011 ondaki kaliteyi hiçbir arabada bulamadım.

FR süren arkadaşlar (2010-2011) normal leondan farklı olup olmadığını söylerse ona göre karar verme aşamasındayım

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    rocco daha kaliteli ve şık leona göre.. :)

7. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Bende dizel leonla benzinli rocco arasında kaldım fakat babamın faktörüyle sonuç leon oldu az yakar çok gezer:)

8. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    fr ye guzel guclere cıkartabılırsın saglam motoru var ve kalıtelı bır arac sahsen ben sciroccodan daha cok sevıyorum--

- olarak 2.0 vergısı olabılır ama 2.0 fsı keyıflı bır motor hem hızlı hem 4 kapı olması ıyı bır avantaj

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    ne sekılde kullanıcagına baglı arabayı tamamen.Aıle ıle bırlıkte kullanmalık leon derım ama vergısı yaban atılacak mıktarda degıl.Rocconun malzemesı daha kalıtelı aynı zamanda daha sportıf leona gore.Vergısı de 1.4 oldugundan adamı yormaz.Gıdıs bakımından tabıkıde tfsi ama senın neyle ılgılendıgıne baglı bu,ben hızlı araba ıstıyorum dersen alırsın Fr gıdersın revo stage2 yaparsın pasa pasa bınersın zevkle gazlarsın.Son olarak beyaz rocco flan alıcak olursan benım gozumde artık hıc bır degerı yok kızılay dagıtmıs gıbı herkesın altında ayn renk araba var.Turkıyeye gıren farklı renktekı rocco sayısı heralde 50 yi gecmez

10. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    Roccoya binmişsin tadını almışsın...
    seat alacaksan FR alma derim..beğenmediğimden değil...
    ama
    Tdi FR alacaksan al torkun tadını çıkar..az yaksın diye değil dizelin tork keyfi için..
    ha bunun yanın az yakacak olması da BONUS o ayrı önemsemesende..:)

Sayfayı Paylaş