Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 1.4 tsi chip sorunu

FR kulağa göze Cok hoş gelmekle beraber konforu da artısı yanında. Ama şu 6 ayda 1 vergi olayı gelince arabaya devenin soğana baktığı gibi bir durumu yasamak da istemem. Performans olarak bana bu hali gayet yeterli geliyor. Bir de yakıtı 1,5lt kadar aşağılara çeksem bu performansla değme keyfime. Bu arabayı satarsam Leona geri donmem ben.

FR kulağa göze Cok hoş gelmekle beraber konforu da artısı yanında. Ama şu 6 ayda 1 vergi olayı gelince arabaya devenin soğana baktığı gibi bir durumu yasamak da istemem. Performans olarak bana bu hali gayet yeterli geliyor. Bir de yakıtı 1,5lt kadar aşağılara çeksem bu performansla değme keyfime. Bu arabayı satarsam Leona geri donmem ben.

Dizel araçlar tam senlik Faruk Abi.
Hem performans, hem ekonomi.

2.0 tdi 170hp superB Ayberk, gönlümde yatan o ama ulaşamazsak tsı elegans ile idare ederiz. Leon donanım olarak beni artık kesmiyor.

tsi elegans yazılım yapabilirim ama tdi 170hp alırsam yazılıma gerek kalmaz stok halde gezerim rahat rahat. yazılımın yakıt ekonomisi sağlamadığını gördük. dizel o makinede daha fazla beygire de gerek yok zaten. dsg de olursa artık değme keyfime :eek:

tsi elegans yazılım yapabilirim ama tdi 170hp alırsam yazılıma gerek kalmaz stok halde gezerim rahat rahat. yazılımın yakıt ekonomisi sağlamadığını gördük. dizel o makinede daha fazla beygire de gerek yok zaten. dsg de olursa artık değme keyfime :eek:

Ekonomi yazılımı yaptırabilirsin Faruk Abi.

170hp lik bi dizelde ilk etapta yazılıma hiç gerek yok Faruk abi haklısın harika bi seçim... ama sonrasında yüzeysel kaşınmalar borsadaki dalgalanma otobanda yaşıyacağın bazı olaylar seni chip olayına götürebilir soft bi yazılımla 200hp ve dev bi torkla canavar olur :)

Serhat dur ağzım sulandı yahu :D:D otobandaki sabit radarlar ülkenin her yerinde devreye girince ve yayılınca artık bu işlere hiç gerek kalmayacak ama :rolleyes: 200 beygiri ben nerde kamçılayacam o zaman?

Geri
Üst Alt