Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Üzeri IBIZA Servis Işığı Söndürme ( Bilgidir )

LoutLos

Kayıtlı Üye
Merhaba 2010 Üzeri İBİZALARDA İngiliz Anahtarını Kaldırma Olayı Şu Şekilde. Umarım Doğuş Çalışanları Kızmaz :)

Anahtarı Marşa Sokun.
KM Sıfırlama Tusuna Basılı Tutarak Kontağı Çevirin Araç Çalışmasın.
Basılı Tutarken Aynı Anda Soldaki Pencere Menü Tuşuna Basın Bırakın Tek Tek Basmaya Devam Edin Menü Tuşuna Ekranda 15000 Yazısını Gordukten Sonra Anahtarı Çıkarın ve Bir Daha Çevirin Sonuç Karşınızda :)

Iyimis :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

teşekkürler güzel bir paylaşım , servislere alerjim olduğundan faydalı bir bilgi :)

aynı durum bendede söz konusu 200liralık işe 450 500 lira çekiyorlar.
aynen kardeşim 2.5 ay sonra 1 yıl olacak işte gitmeyi bile düşünmüyorum o yüzden yıllık bakıma falan , garanti dedikleri nedir kullancı hatası diyip çıkıyorlar işin içinden işin yoksa git mahkemelerde uğraş ..

aracı satıp yeni kasaya geçmeyi planlıyorum dursun bi köşede :)

aynen kardeşim 2.5 ay sonra 1 yıl olacak işte gitmeyi bile düşünmüyorum o yüzden yıllık bakıma falan , garanti dedikleri nedir kullancı hatası diyip çıkıyorlar işin içinden işin yoksa git mahkemelerde uğraş ..

Bir tek beni mi seviyorlar ya :) bazı şeyleri ben söylemeden garantiden değiştiriyorlar kendileri tespit edip, söylediğim garantiden değişen de var, sırf seat değil bütün araçlarımda da durum böyle idi.

Bir tek beni mi seviyorlar ya :) bazı şeyleri ben söylemeden garantiden değiştiriyorlar kendileri tespit edip, söylediğim garantiden değişen de var, sırf seat değil bütün araçlarımda da durum böyle idi.
hangi servise gidiyorsunuz ?

Seat için Erya'ya gidiyorum, Orçun Bey de Alper Bey de gayet ilgilidir orada.

Geri
Üst Alt