2010 Üzeri IBIZA Servis Işığı Söndürme ( Bilgidir ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2010 Üzeri IBIZA Servis Işığı Söndürme ( Bilgidir )

LoutLos

Kayıtlı Üye
Merhaba 2010 Üzeri İBİZALARDA İngiliz Anahtarını Kaldırma Olayı Şu Şekilde. Umarım Doğuş Çalışanları Kızmaz :)

Anahtarı Marşa Sokun.
KM Sıfırlama Tusuna Basılı Tutarak Kontağı Çevirin Araç Çalışmasın.
Basılı Tutarken Aynı Anda Soldaki Pencere Menü Tuşuna Basın Bırakın Tek Tek Basmaya Devam Edin Menü Tuşuna Ekranda 15000 Yazısını Gordukten Sonra Anahtarı Çıkarın ve Bir Daha Çevirin Sonuç Karşınızda :)

Tra4nce

Kayıtlı Üye
Iyimis :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tam12den

Kayıtlı Üye
teşekkürler güzel bir paylaşım , servislere alerjim olduğundan faydalı bir bilgi :)

tam12den

Kayıtlı Üye
aynı durum bendede söz konusu 200liralık işe 450 500 lira çekiyorlar.
aynen kardeşim 2.5 ay sonra 1 yıl olacak işte gitmeyi bile düşünmüyorum o yüzden yıllık bakıma falan , garanti dedikleri nedir kullancı hatası diyip çıkıyorlar işin içinden işin yoksa git mahkemelerde uğraş ..

gokhan_acr

Kayıtlı Üye
aracı satıp yeni kasaya geçmeyi planlıyorum dursun bi köşede :)

faw13

Kayıtlı Üye
aynen kardeşim 2.5 ay sonra 1 yıl olacak işte gitmeyi bile düşünmüyorum o yüzden yıllık bakıma falan , garanti dedikleri nedir kullancı hatası diyip çıkıyorlar işin içinden işin yoksa git mahkemelerde uğraş ..
Bir tek beni mi seviyorlar ya :) bazı şeyleri ben söylemeden garantiden değiştiriyorlar kendileri tespit edip, söylediğim garantiden değişen de var, sırf seat değil bütün araçlarımda da durum böyle idi.

tam12den

Kayıtlı Üye
Bir tek beni mi seviyorlar ya :) bazı şeyleri ben söylemeden garantiden değiştiriyorlar kendileri tespit edip, söylediğim garantiden değişen de var, sırf seat değil bütün araçlarımda da durum böyle idi.
hangi servise gidiyorsunuz ?

faw13

Kayıtlı Üye
Seat için Erya'ya gidiyorum, Orçun Bey de Alper Bey de gayet ilgilidir orada.