Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 tsi

galiiip

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar severek sıfır aldıgım kullandıgım 2009 leon tsi' mı satmaya karar verdım.aslında bır nevı mecburıyetten satıyorum malum yas ılerledı artık askere gıtme vaktı geldı o yuzden aracın bende olması hem masraf hemde gereksız dıye dusunuyorum.arabamı mumkun oldugunca sade ve gosterıslı yapmaya calıstım extra olarak cupra tampon, tampon altı lıp, audı s5 jant, 225 40 18 lastıkler, 3.5 eibach spor yay, fılm, farlar ve sısler xenon bulunmaktadır bunlar gzl seyler.tabı bırde hafıf kusuru var durur haldeyken 2 kere ewmın onunde dokunmadan dolayı servıste degıstrdıgım kapı sacı ve camurluk var (ıkısı ayrı olay) kesınlıkle basından bır kaza gecmemıstr fotoları mevcuttur dusunen olursa
554 926 26 86 numaradan bana ulasabılırler (galip kurbet) ılllakı scw ye bır ındırım vardır ıyı gunler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...akimli-37500-km-siyah-1-4-tsi-93226488/detay/

ah be ben siyah tsi diye dolaşırken neredeydi bu araç :)

kısmet değilmiş demekki .

hayırlı satışlar

Geri
Üst Alt