Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 toyota auris mi yoksa 2015(sıfır) seat ibiza mı

tosunetti

Kayıtlı Üye
bence seat en azından sıfır araç ve keyifli araç..gerisi boş

Otomatik alacaksan sakın haaa auris alma ben hayatmda o kadar kötü şanzıman görmedim :s eğer daha önce sürmesydysenz muhakkak test sürüşüne gidin deneyin manuel alacaksanız auris alın klasman farkı donanım olarak tatminkarllığı gerçekten iyi :) ama ikinci el işine bişi diemem sıfır alacaksanız auris derim. Bana kalırsa 0 olsun ibiza olsun ;)

Kesinlikle Ibiza... style paket 1.2 tsi dsg derim... toyotanın otomatiğine bulaşma...

Hem model hemde fiyat olarak iki seçenek arasında çok fark var. Kıyaslama yapamadım açıkcası... :)

kişisel tercihim ibiza olurdu hemde sıfır yani

Eğer İbiza'yı seçerseniz 1000lira fark ile aynı aracın ST(sw) modelini seçin derim, fazladan 150lt kadar bagaj yeri geldiğinde hayat kurtarır, tabi sw araç seviyor ve hala seçimininizi yapmadıysanız.

Leon alana kadar İbiza candır hele bide 2015 ise

Benim gözlerim aslında kahverengi güneşe bakınca ela sana bakınca fena oluyor

Geri
Üst Alt