Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 Model 'de 2008 Hasar Kaydı Var, Nedir Bu?

Alacağın araca göre değişir tabi ki ama max 2000 felan olsa kafi olur :) ayrıca cok temiz el deymemiş araçlarda mevcut piyasada sabredince düşüyor.acele etme derim.

Benim arabamda 02.09.2008 trafige cikisli ama 2009 model...anlasilmayacak ne varki bunda??

Alacağın araca göre değişir tabi ki ama max 2000 felan olsa kafi olur :) ayrıca cok temiz el deymemiş araçlarda mevcut piyasada sabredince düşüyor.acele etme derim.

Valla ben arıyorum, satan olursa da bekliyorum 4 gözle deli gibi kovalıyorum ama dur bakalım düşecekmi :rolleyes: 2000 bence çok az diyorsun geçen ay renault fluence 'in ön tamponun dişi kırılmış hafif duvara dokunmadan ( ki o kadar saçma birşey ) ön tamponu değiştirip boyatması 1,000TL tuttu 2000TL 'lik masraf bence hiçbirşey değil :D

Farkındayım hiç bişey olmadığının yani ben alacak olsam o şekilde araçlara bakarım. o yüzden sanada o şekilde bir tavsiye de bulundum :):)

Iyi bakalım bakalım, sabır sabır sabır taşına döndüm zaten :D

Nasil bir araba aradiginizi ve max butcenizi belirttiginiz bir konu actinizmi?belki o sekilde yardimci olacak arkadaslar olacaktir..

Geri
Üst Alt