Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 makyajsız kasa

sen bılırsın tabı ama bu fıyata makyajlı kasa 1.4tsı alsan daha ıyı olur derım tabı tercıh senın

fiyat fazla ama işte kullanılmamış araç.hem yakında bana 1 saate al gel :)

doğru bi seçim olmaz abi..
tramer'de kayıtı yok diye bence verilen paraya yazık olur..

bence verılen paraya yazık olur bırazdaha zorlayıp yenı kasa alsan daha mantıklı

Eğer illa bu modelden alacaksanız 70-80k km olanı alırım 27bin,sırf km düşük diye bu parayı vermeyin arkadaşlarında dediği gibi 1.4 tsı için gerekirse biraz bekleyin alın derim.

xx

aslında haklısınız arkadaşlar.bu ara da fiyatlar uçmaya başladı gibi.yeni ialn veren 30k dan aşağıya ilan vermiyor nerdeyse.bir şu sakarya karasuda var birtane aylardır onun fiyatı düşmüş 25,5k ya :)

Eğer illa bu modelden alacaksanız 70-80k km olanı alırım 27bin,sırf km düşük diye bu parayı vermeyin arkadaşlarında dediği gibi 1.4 tsı için gerekirse biraz bekleyin alın derim.

xx

1.4 tsi bu fiyata var. yiğitin canım araba vardı gitti :) yine 31k e var ama rengi sarı diye pek sıcak bakmadım.birde bakyırum satan diyor benzin fiyatlarından daraldım :) aynı duruma düşmeyelim diye 1.4 yakıt durumu beni düşündürüyor.

benim aracı öneririm sana :) 31 bin tl ye verebilirim üstündeki aksesuarları konusunda yazmıştım zaten.

doğru bi seçim olmaz abi..
tramer'de kayıtı yok diye bence verilen paraya yazık olur..

yiğitcim şu senin arabayı geri al bana ver :) bak nişan işi falan bitiyo bugün. scw hastalık yaptı bende birazdan nişan başlıcak telden scw ye giriyorum :)

Geri
Üst Alt