Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 leona çıkma abs beyni arıyorum !!!

dostum parça numarasından ben anlamıom ama arabamla ilgilenen ustaya kodunu sordum o da kodun son harfii N dir de onlar anlar dedi.:confused:

galiba benden başka abs beyni arıza veren yok hala işin içinden çıkamadım 1-2 ay daha göz gezdircem olmadı servisten orjinali takcz başka çare yok.servislerde fiyat farkı olur mu peki ?

büyük geçmiş olsun değişik servislerden fiyat almakta fayda var iskonto oranları değişebiliyor

Arkadaşım, tam parça numarasını öğrenebilirsen yurt dışından bakalım istersen

şase no:VSSZZZ1PZ9R006006
motor no:BSE650604
ABS NO:1K0614517BD

Uğr kardeş, senin arızalı olan parça tam olarak bu mudur, yani 1K0614517BD midir?

merhaba sorununuzun nedeni akü yada şarj dinamosu olmasın. baktırdınızmı bilmiyorum ama bu tür problem yaşayıp aküyü değiştirip, çözüme ulaşan tanıdıklarım var. Tecrübeyle sabittir.

Geri
Üst Alt