Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2009 leona çıkma abs beyni arıyorum !!!

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında cck_21 tarafından paylaşıldı.

1. cck_21

cck_21 SCW Üyesi

61
    6
    8
    yardım edin bana.sıfır fiyatı çok pahalı 4-5 bin liradan bahsedio servis

2. rudiboyaciyan

rudiboyaciyan SCW Üyesi

128
    35
    28
    Bildiğim Volkswagen grubu çıkmaları satan Ümraniye'de Oto2000 var bir sor istersen onlara.

3. cck_21

cck_21 SCW Üyesi

61
    6
    8
    eyvallah.. senden başka bi arkadaş daha orayı tavsiye etti yarın bi arıyım orayı daa benmki gibi bozuk olanı onarıp satmayı düşünmezler inşallah çünkü onarılanlar uzun ömürlü olmuyormuş yinede neyse saolasın ben yarın bi irtibata geçiyim.

4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    bir şey sormak istiyorum..beynin bozulduğundan emin misiniz...

5. cck_21

cck_21 SCW Üyesi

61
    6
    8
    evet eminim hem serviste 100 liraya bilgisayara bağlattım hem sanayide gezmediğim dükkan kalmadı.özellikle seat skoda vw grubu araçların servisleri zaten.abs beyni yandığından abs devreye girmiyor park sensörü bi çalışıo bi ötüyo hız göstergesi bir anda 0 oluyor çalışmıyor araba devrsiz çalışıyor ve sürekli sinyal veriyor.ayrıca gösterge lambasında nerdeyse tüm ışıklar hep yanıo ayrıca direksiyon bi ağırlaşıo bi normale dönüyor esp çalışmıo lastik basınç çalışmıo bu gibi sorunlar var arabadan soğudum yawww.

6. cck_21

cck_21 SCW Üyesi

61
    6
    8
    ve ayrıca 3-4 tane çıkma beyin getirtti bi tanıdık denedik uyuşmadı bi türlü bendeki leon full olanı gelecek olan beyninde esp lastik basınç ve olan diğer özelliklerin tümünü karşılaması gerekiyormuş ama bi türlü bulamadım o parçayı :(

7. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    geçmiş olsun araba arabalıktan çıkmış :( inşallah en yakın zamanda durumu çözersiniz

8. cck_21

cck_21 SCW Üyesi

61
    6
    8
    evet malesefff.çok soğudum arabadan bu arızasını giderip yazın satarım.

9. mesahin02

mesahin02 SCW Üyesi

45
    15
    8
    nasıl oldu bu arıza peki.Durup dururken mi oluverdi?

10. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    aynen arıza nasıl oldu paylaşırmısn bizimle

Sayfayı Paylaş