Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 Leon FR & Leon Yeni 1.8 DSG ( Hangisi )

FR mı Yoksa 1.8 DSG mi

• FR DSG

Kullanılan: 37 63.8%
  • 1.8T DSG

Kullanılan: 21 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    58
Kaan abi garantisi bitmiş araba istemiyorum en az 2008 oda çok zor, tercihen 2009 model istiyorum. Yeşil araç tam bana göre.

Şimdi üzücü haber verilirmi gözünü seveyim abi kaç gündür ben görüşmüyorum hevesim kaçmasın dieye :D Biraz daha pazarlık yapıp 44 e falan bırakırmı bilmiyorum.

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Ayrıca beklerim acelem yok ya FR alırım yada 1.8 DSG ama 2.ele düştüğü zaman artık ne zaman düşerse.

yapa bilecek birşeyim yok serbay 43 binden başlayıp 45 bin e kadar çıktım 46 de nuh demedi

ıhhh vermez bu hayatta belki araç başında 45 e bırakır :S bu arada hayırdır abi pazarlık kime idi sanamı? :D

ıhhh vermez bu hayatta belki araç başında 45 e bırakır :S bu arada hayırdır abi pazarlık kime idi sanamı? :D

evet cezmi abime bahsetmiştim 43 teklif etbakalım dedi sonrası malum olmadı zaten 45 gel aldese ben yan cizecektim :D

hadi bakalım, alıcak olduğum kesinleşirse yüz yüze pazarlık ederim onlarla inşallah :D

Telefonda 46 dediyse araç başında 45'e iner. O fiyatada hayatta kaçmaz bence.

efar derım daha bırsey demem:D ama ne olursa olsun hayırlı ugurlu olmasınıda dılerım

araba bizim buralardaymış citrus olan ama hiç görmedim :) Serbay o citrus u kaçırma o renk biliyosun sipariş geliyor bide benim araba 6700 de daha yeni kokusu üzerinde yani sen düşün buda öledir,sıfır diye düşün :) tabi kazası falan yoksa...

ya zaten aramayacağım 1.000 TL'sini felan çünkü muadili yokki konuşma payım fazla olsun :D Bekliyorum sabırsızlıkla 9 gün kaldı bakalım ne çıkacak falımızdan :D

Geri
Üst Alt