Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 Leon Fiyatı (ACİL)

Evet atiker iyi bir sistem değil... Ancak mayıstan beri araçta mevcut daha bir sıkıntısını görmedim... Araç çok uzun yolada gitti şehir içinede girdi hatta maltepe sahili kahvaltısına gelirken Serbayın peşine takılıcam diye biraz zorladımda (izmit batı çıkışından kadıköy çıkışı 33 dkka :D ) bi sıkıntı yaşamadım... Yakıta gelince sitede fotoğrafı mevcut sakin kullanımda 7 lt yi gördüm ortalama ise 8-8,5 lt arası(şehiriçi uzun yol yüklenme falan) defalarca denedim sakin kullanımda 180 krşu gördüm en fazlada 230 krşu görüyorum... Ayrıca benim aracım şu anda bakıma girmesi gerekiyor(90 bin bakımı triger buji falan) ona rağmen bu rakamlar...
Atiker iyi bir sistem değil dedim sizde söylemişsiniz zaten ama bu garanti arıza çıkarır demek değil tabi
Bu arada lpg yi 230 krştan hesapladım kaba taslak olarak keza 1.4 ü de aynı şekilde...
Tabiki bunun altna inilir sakin kullanımda veya uzun yolda ama 1.4ünde sakin kullanım veya uzun yolda 250 krş yakmıyacağı kesin:) Aradaki oran bakımından rakamları örnek gösterdim sadece ben:)

o paralara çıkılacaksa neden sıfır 1.2 düşünmüyor bu da 1 alternatif 2.el 30.000 tl kuru parayı vermek bana pek akıllıca gelmedi 2.el nasıl kullandı ne yaptı 2el araba alındığında yaptığım işlemler
1- hemen bakım yaptırırım(şanzımandan tut defransiyeline ön takımı gözden geçirmek yoğun trafikte devamlı debriyajda gitmiş olabilir baskı balayta v.s. v.s.)
2-duruma göre lastik değiştiririm
3-boya koruma detaylı temizlik
4-yakında muayenesi gelir
5-tüp ayarları bakımları
alın sıfır bakın dalganıza be canım kardeşim
tabi bunlar sadece tavsiye HAYIRLISI OLSUN

Atiker iyi bir sistem değil dedim sizde söylemişsiniz zaten ama bu garanti arıza çıkarır demek değil tabi
Bu arada lpg yi 230 krştan hesapladım kaba taslak olarak keza 1.4 ü de aynı şekilde...
Tabiki bunun altna inilir sakin kullanımda veya uzun yolda ama 1.4ünde sakin kullanım veya uzun yolda 250 krş yakmıyacağı kesin:) Aradaki oran bakımından rakamları örnek gösterdim sadece ben:)

Hmm evet oranlarsan doğru bi yaklaşım... Çünkü yanlış hatılamıyorsam sitede 1,4 tsi ile 5 lt yi gören var buda dediğin gibi lpg ye denk gelmese bile aradaki farkı azaltır... Ve o kadarcık fark içinde motora dokunmak saçma olur :eek:key:

Hmm evet oranlarsan doğru bi yaklaşım... Çünkü yanlış hatılamıyorsam sitede 1,4 tsi ile 5 lt yi gören var buda dediğin gibi lpg ye denk gelmese bile aradaki farkı azaltır... Ve o kadarcık fark içinde motora dokunmak saçma olur :eek:key:

LPG kullanan birisinden bunları duymak çok hoş tebrik ederim cidden:)
Bu arada alternatifim olmasa 1.6 alsam kesinlikle bende LPG takardım.

valla ben 1.6 2008 sportup sattım 50000km aero kıt orjınal mercekli ledli far ledli stop cupra vitez topuzu koldayama gaz pedalı seti bütün krom yazıları seat spor halı paspasları kısave sislerde monza xenon ve araç hatasızdı 31300tl na verdim benim gözümde 29000tl fazla etmez

valla 1.6lar taştan altından olsa 30binden fazla vermem

Geri
Üst Alt