Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 Leon Fiyatı (ACİL)

burda herkes tsı diyr ben inatla 32 liralık tdılardan diyorum ama adamın ayırmış olduğu bir butçe var can okurken es geçtin sanırım. bana kalsa ben tdı derim ama adam lpg olması şart diyor tsı da lpg benim bildiğim uyum sağlayamıyor.

32 lıraya tuplu 1.6 ya olur dıyolarsa 32 lık tsı almak helekı ozel renk b tsı almak daha mantıklı dıye yazdım zaten bende.konya gıbı yerde tsı kullansa zaten cok bela olmaz,lpg lı araba ıle yıne 10 lıtre yakıcak belkıde fazlasını ama sadece ucuza yakıt almıs olcak,ustune b de araba bakımları ve kıtın bakımları eklencek bellı donemlerde.

aynısını kullandım diyorum 1.6 leona tüp taktırdım 70 tl ye yaklaşık 180 km ıle 200 km arası bırsey yapıyodum yanı yaklasık 150 tl tüple ortalama 420 km ıle 450 km arası bırsey yapıyodum...sımdı 1.4 tsı kullanıyorum 200 tl ye 500 km yol yapıyorum arada 50 tl gıbı bır fark var tüpun sıkıntısına bıle deymez zaten ben ınanılmaz sıkılıp tüpü taktırdıktan 6 ay sonra sattım1.6 ıcın tüplü olması farketmıyo:eek:key:

bana da yorumları iletmek kalıyor takdir ona kalmış: ) teşekkürler yorumlarınız için.

Fiyatı bilmiyorum da Atiker çok da iyi bir marka değil. Bir çok sensörü bulunmuyor üstünde. Alıp tüpü değiştireceksen başka.

30 32 milyarlara ben 1.6 mpi motoru almam 2008 1.4 tsi lar o fiyatlara var internette zaten lpg li 1.6 11 12 litre yakar bilemedin 10 litre o da 100 km de 23 tl ye gelir... Sakin kullanımda 1.4 tsi ın 100 km de 25 tl seviyelerinde gezineceğine eminim o fiyata hem gitmeyen hemde gazla neredeyse 1.4ün yakacağı kadar yakan arabayı almak mantıklı gelmiyor bana...
1.2 tsi önericem ama onunda fiyatları bu seviyelere inmedi daha...

Bu arada atiker iyi bir sistem değil evet mutlaka 1.6 lpg olucaksa lovato veya brc önerebilirim prins te vardır ama biraz daha tuzludur...

30 32 milyarlara ben 1.6 mpi motoru almam 2008 1.4 tsi lar o fiyatlara var internette zaten lpg li 1.6 11 12 litre yakar bilemedin 10 litre o da 100 km de 23 tl ye gelir... Sakin kullanımda 1.4 tsi ın 100 km de 25 tl seviyelerinde gezineceğine eminim o fiyata hem gitmeyen hemde gazla neredeyse 1.4ün yakacağı kadar yakan arabayı almak mantıklı gelmiyor bana...

Bu arada atiker iyi bir sistem değil evet mutlaka 1.6 lpg olucaksa lovato veya brc önerebilirim prins te vardır ama biraz daha tuzludur...

Bence de 1.4TSI daha mantıklı. LPG işine gelirsek Teleflex.

Evet atiker iyi bir sistem değil... Ancak mayıstan beri araçta mevcut daha bir sıkıntısını görmedim... Araç çok uzun yolada gitti şehir içinede girdi hatta maltepe sahili kahvaltısına gelirken Serbayın peşine takılıcam diye biraz zorladımda (izmit batı çıkışından kadıköy çıkışı 33 dkka :D ) bi sıkıntı yaşamadım... Yakıta gelince sitede fotoğrafı mevcut sakin kullanımda 7 lt yi gördüm ortalama ise 8-8,5 lt arası(şehiriçi uzun yol yüklenme falan) defalarca denedim sakin kullanımda 180 krşu gördüm en fazlada 230 krşu görüyorum... Ayrıca benim aracım şu anda bakıma girmesi gerekiyor(90 bin bakımı triger buji falan) ona rağmen bu rakamlar...

aynısını kullandım diyorum 1.6 leona tüp taktırdım 70 tl ye yaklaşık 180 km ıle 200 km arası bırsey yapıyodum yanı yaklasık 150 tl tüple ortalama 420 km ıle 450 km arası bırsey yapıyodum...sımdı 1.4 tsı kullanıyorum 200 tl ye 500 km yol yapıyorum arada 50 tl gıbı bır fark var tüpun sıkıntısına bıle deymez zaten ben ınanılmaz sıkılıp tüpü taktırdıktan 6 ay sonra sattım1.6 ıcın tüplü olması farketmıyo:eek:key:

Allah allah 1,6 leon ile 1,6 altea arasında motor farkı varmı sizin bi yanlışınız olmasın ?... Bahsettiğiniz lpgli rakamlar çok yüksek...

Geri
Üst Alt