Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 Leon Fiyatı (ACİL)

Ben aldım aracı hemen hemen aynı özellikleriz atiker sıralı (hiç bir sıkıntı yok çekişi dahil) 2009 27,000 km'de tek kazalı sağ camurluk değişmiş 32,000 tl (takaslı ama) ses tesısatı yok

Bilal bize 33 e bıraktı, sen araştırmışsındır, iimi fiyat. Kazasız ama 50.000 km de

ben ne benzinli araba alırım nede para veririm 32000tlye 2008 2.0 tdı dsg var izmirde. 32 teklif edin çekilin. verirse versin vermezse izmirdeki 2.0 tdı dsgyi tavsiye ederim.

Arkadaşlar piyasasını soruyorum ben, bende almam bu paraya bu arabayı üstüne 2 3 daha koyar tsi alırım 2010 ama adamın gücü buna yetiyor. Piyasasını bilenlerden yardım istiyorum sadece, siz alırmısınız almazmısınız meselesi değil yani: )

cihan zaten 32 33 e tsı var piyasada 1.6 ya neden bulaşıyorsunuz ozaman ses sistemi ne mi tav oldu arkadaşın

abi gösterdiğin araba kırmızı ayrıca makyajlı değil lpgde yok o yüzden fiyatı düşük galiba

1.6 motora maksimum 30 verilir..icinde ne olursa olsun..

Geri
Üst Alt