Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 Ibiza LED'li Mercekli Far Montajı

kaya5789

Kayıtlı Üye
Herkese tekrardan selamlar,

Dün bir gazla forumdan "cckoc" Natan ile gidip mercekli farlarımı taktırdım Şirinevler tuningçiler sokağında. Bu farlardan da yine forumdan olan "punisherxp" sayesinde haberim olmuştu, sağolsun.

Bütün ampülleri içinde 600TL'ye takıyolar farları. Ben 50TL daha verip eski H4 balastlarıma 4300K H1 xenon ampül alıp onları da taktırdım bu arada. Normalde böyle sonradan takılan şeylere pek içim sinmezdi, nitekim yine korktum alırken ama takıldıktan sonra kafamdaki bütün soru işaretleri silindi, çok begendim farları. Çok daha haşin oldu araba böyle :)

Bu konuyu da yeni ibiza'sı olup da bu tarz farları merak eden arkadaşlar için açtım, inşallah bir fikir sahibi olabilirler tek resim var gerçi ama bi ara prof resimlerini çekicem, bunu cep telefonu ile çekmiştim.

grnt0913.jpg

LED'lerin performansı gayet iyi geldi bana. Uzaktan daha iyi anlaşılıyo ben baya yakından çekmiştim açıdan dolayı üst taraftakiler pek görülmemiş. Mavi park ampülü de çok sırıttı bi ara onu değştiricem.

http://www.dectane.de/product_info....-seat-ibiza-6l-03-08---drl-optic---black.html

canlı canlı çok daha güzel görünüyo zaten..
iyi günlerde kullan tekrardan güleçim.. :)

Normalde sevmem böyle şeyleri ama çok yakışmış dün canlı canlı gördüm :)

çok güzel olmuş güle güle kullan..
Sağolasın abi.

canlı canlı çok daha güzel görünüyo zaten..
iyi günlerde kullan tekrardan güleçim.. :)
eyvallah yavrum =)

ıyy çok kötü olmuşşş:p:p:p
konuşma len pis alfacı

Normalde sevmem böyle şeyleri ama çok yakışmış dün canlı canlı gördüm :)
eyvallah alp'im aynen ben de korkuyodum ama takılınca baya begendim :)

Güzel gözüküyor ama uzaktan çok daha güzel görüneceğini düşünüyorum.Güle güle kullanın.

xx

Geri
Üst Alt