Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 cordoba 1.4 Stylance alınır mı

weycell

Kayıtlı Üye
mrb arkadaşlar 2009 cordoba 1.4 Stylance 130 binde 3 parçaboyalı bi araba buldum seat piyasası hakkında pek olumlu şeyler duymadım aldıktan sonra satması zor olur gibisinden sizlerden yorumlarınızı bekliyorum 2009 cordobamı 2004 2006 model diğer markalarmı..

sizce 2009 1.4 stylance cordoba 130 bin için 20.500 tl fiyat nasıl..

Araç çok temiz ise, LPG mevcut ise düşünülebilir o rakamlara. Umarım Kayseri'deki araç değildir düşündüğünüz?

yok hocam kayseride dğil lpg mevcut şimdilik temiz gibi görunuyor inş servistede bi sıkıntı çıkmaz

Çıkmazsa alın güle güle kullanın daha ne olsun... 2009 sedan hem de VW kalitesinde bi araç alacaksınız 20000'e. Var mı daha ötesi?

servis hakkında bir bilginiz varmı seatı ww servise sokarsam tahmini kaç lira rapor parası veririm .

Bence km fazla. Siz buna ne kadar bineceksiniz? Eğer uzun süre ise siz satarken 200 bin olacak o zaman satmak zor ama 1-2 sene ise alınabilir...

en fazla 2 sene binmeyi düşünüyorum. küçük sehirdeyim zaten maksimum 30 bin km yaparım die tahmin ediyorum..

100-150 TL civarında tutar diye tahmin ediyorum. Km orjinal ise siz sorun etmeyin başkaları da sorun etmesin. Km si ile oynanmış olmasında varsın km si yüksek olsun. Piyasada hala 100bin km yeni devirmiş 95-2000 model arası araçlar var. Bunların km si ne kadar orjinal tartışılır. Neredeyse 10 yaşına gelmiş araçlarda düşük km ararsak sadece kendimizi kandırmış oluruz. Araç temiz ise alın, gönül rahatlığıyla binin.

Geri
Üst Alt