Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 Audi A4 ( kırmızı ) , Audi A3 , Renault Laguna :):) Çekimlerim :)

beni kırmızı Audi ile can damarından vurdun abi ama Maşallah hepsi birbirinden güzel canavarlar allah kaza bela vermesin:)

amın abı saollasın :D

---------- Post added at 00:39 ---------- Previous post was at 00:38 ----------

eline saglık kardesm

a4 gercekten cok yakısıklı
hele bide kırmızı ıyıce yakıyo:)

saollasın kardesım

---------- Post added at 00:39 ---------- Previous post was at 00:39 ----------

Eline saglık muratcan kırmızı A4 fotografları çok şık olmuş.

saollasın :D evet ole oldu bencede

---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post was at 00:39 ----------

murat reno dan nefret ederim ama senin bu fotolarınla renoya ısınmaya başladım :D senin arabayı bide mat beyaz yapsan çok farklı olacak

abı mat beyaz dusunuuyordum ama cıdden bu renk daha sık duruyor gıbı gelıyor yada mavı dusunuyorum bılmıyorum ama rengını sevıyorum bıde boyası ıle ugrastıgım ıcın genelde:D saol abı :D

Usta senin plakaya hastayım 34 MuCuK 31 :D:D:D:D:D::D

güzal kareler. mekan değişmiş Murat, o özlediğim Marmara'ya inen rampayı unutacağız sanki :)

Çok güzel fotolar işte her zaman derim kırmızı olsun 5 fazla olsun arabanın iyiysini her zaman almanlar yapmıştır öle de gider fransız arabalarından nefret ederim..
Emeğine sağlık murat ..

güzal kareler. mekan değişmiş Murat, o özlediğim Marmara'ya inen rampayı unutacağız sanki :)

avrupa yakasına gectım abı artık :p:p :D unutturmak lazım cok resım oldu orda herkesın 1 pozu var resmen :D

---------- Post added at 11:43 ---------- Previous post was at 11:42 ----------

Çok güzel fotolar işte her zaman derim kırmızı olsun 5 fazla olsun arabanın iyiysini her zaman almanlar yapmıştır öle de gider fransız arabalarından nefret ederim..
Emeğine sağlık murat ..

tesekkur ederım saolun .... ısallah bıgun allah aldırtır bı fransız

---------- Post added at 11:43 ---------- Previous post was at 11:43 ----------

imzası mucuktan geçilmiyo :D

resımlerde dıkkat etmedınmı trenın ustunde bıle yazıyor :D sansa buldum onuda:d

Geri
Üst Alt