Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 -2011 leon

furkansancar

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öncelıkle hepınıze selamlar. ben 2009.2011 arası benzınlı bır leon almak istiyorum bır kaç sorum olucak
Öncelıkle ben ankarda yasıyorum ve askerıyede işçi olarak calısıyorum aylık maaşım 2.500 küsür.
elımdekı paranın üzerine kredı cekıp leon almayaı dusunuyorum
- öncelıkle aracta tasarruf ve az da olsa performans istiyorum acemı bir şöför degılım fakat ılk aracım olucak bana önerirmisiniz ?
- aracı benzınlı alırsam gaz taktırmayı dusunmuyorum. pekı ya sız taktırsam bıle önerirmisiniz
-aylık aldıgım maaşın sadece aylık 1000 lirasını eve verıyorum. kredi cekersem 1 lirası da ona gıdecek gerıye kalan 500 küsür aylık kulanımıma yetecek mı ? cumartesı ve pazar gunlerını gezmek ıcın tercıh edıyorum hafta içi de bazı akşamlar. fazla gezen ya da az gezenlerden degılım acıkcası benzınlı motoru tavsıye edeermısınız ?

Şimideden cevaplarınız için teşşekürler . konuyu nereye acacagımı bulamadım özür dilerim

Eger tsi alacaksanız fazla yakıt tüketimi olmaz. Ama 1.6 alırsanız biraz daha fazla yakarsınız. Forumda yakıtla ilgili konuları inceleyin derim

benım ayırdıgım yakıt butcem ıcın uygunmudur pekı 1.2 tsi style çünkkü hoşuma gıden baska bı arac yok. bekar oldugum ıcın bıraz gezerım gıbı gelıyo bana ama

Kasko sigorta vergi bunlarida hesaba kat usta fazla acikma sonra zor oluyor hele sabit bi geliriniz varsa

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sabıt bı gelırım var belırttgım gıbı kasko vs sıgortayıda aylık mı ödeme yapıyoruz onada

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

vergı sorun degıl. benım 3 ayda yarım ıkramıyem 6 ay da cıft ıkramıyem var. vergılerın senede 2 kere ödendıgını bılıyorum. kasko ve sıgorta benden aylık mı ucret alır yoksa senenın belırlı bı aylarındamı

ayrıcan bu arabanın vergısı ne kadar kı ? kasko ve sıgorta ucretlerını ben belırleyebılıyomuyum

Vergiler motor hacmine göre değişiyor. 1.4 araçların 6 aylık vergisi 400 lira civarında. Ayrıca Tsi motorlara gaz takılmıyor bilginize

maddi durumunuz el verirse hiç düşünmeden leon alın derim. 2009 Olmasada en azından 2003 2004 bir leon alın :). fazla gezmem demişsiniz fakat leon aldıktan sonra arabayı sürmek için bir bahane bulacaksınız sürekli :). 1.6 alırsanız lpg muhakkak olsun araçta hiç bir sıkıntı çıkarmaz. fakat lpg sevmiyorsanız 1.4 tsi sizin için idealdir.

Furkan merhaba , bende ankarada yım Evim Askerlik Şubesi(akdere) ne çok yakın. Hoşgeldin foruma. 1.2 Tsi al kafan rahat eder merak etme bir çok lpg li araçtan az yakar 1.4 lere göre vergiside azdır. Aşağıda bir kaç örnek. Fikir olması için.

Seat Leon 1.2 TSI Style 2011 Model 35.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 139618631

Seat Leon 1.2 TSI Style 2012 Model 38.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 141340295

Seat Leon 1.2 TSI Style 2011 Model 33.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 138987072

hepnıze yorumlarınız ıcın tesekkür edıyorum. buracle bende mamakta oturuyorum akdereden bahcelıye ya da ıstanbul yoluna gıdıs gelıs ne kadar yakıyor tahmını ya da hesapladııysan

Geri
Üst Alt