Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 -2011 leon

sız de böyle dedınız nedır bu yanı yıllık 2.300 kasko+sıgorta verılır. 1.2 tsi alırım alırsam . zaten araba bınecek arkdasşlarım benzın parasını verırler essek degıller ya :D aylık 1000 lira kredıme kesılse bana gene 1500 lira kalıyo yetmez mı bana sızce ?

1.2 TSI güzel seçim olur, ibiza ya da Leon bütçenize kalmış artık ;)

o kadar maaş alıyorsan sen Mercedes lere bak
mercedesın yakıtına ve parçasına gucum yetmez. bızım atölye sefımız 1 ay dayanabıldı. sagolun tavsıyenız için

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

1.2 TSI güzel seçim olur, ibiza ya da Leon bütçenize kalmış artık ;)
ıbızayı sıfırda alabılırım fakat 3 ayda gelıyomus. leona daha yakın gıbıyım. hayırlısını versın allah

Leon al 30 un üstüne çıktıktan sonra ibizaya bakma..

muhtemelen leon alacam ya 30 un ustune rahat cıkarım 40 a kadar sıfırına bıle gırebılırım babam destek atarsa :D

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

tamamen kendı ımkanlarımla almaya calıısıyorum cunku

tsı al ısıne bak kardesım fazla arabaya bınmem demıssın leon aldıktan sonra zaten arabaya bınmek ıcın bır nedenın olmus olacak (.:)

Tesekkur Ederı Tsı Alacam zaten alırsam. tek basıma fazla gezmem dıye dusunyorum. zaten 1 yıl kullanıp yaptıgım km ye bakıcam eger 10 bın km uzerınde yaptıysa dızel ya gazla calısan bı leona bakarım fakat dızelle benzın arasında da duyumlarıma göre bı fark kalmıcakmıs gazlı arabalar da ekzoz salınımıyla alakalı bı sey duydum dızel ve gazlı araçlarda ama bakacaz artık durumlar neyı gösterıcek.

Geri
Üst Alt