Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009-2010 Şampiyonlar Ligi Gruplar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beşiktaşın grubu tam biz cadı kazanı olumlu ya da olumsuz inanılmaz işler yapabilir...

Beşiktaşım için hayırlı olsun..bence işleri zor filan değil..çekebilecekleri en güzel kurayı çektiler..bazı futbolcular devlerin isminden bile korkup ayakları titriyo maçta..burda tek dev manchester..Wolsburg almanya ligi şampiyonu olabilir ancak ismi hiç korkutucu gelmiyo.. :)

Renklere gönül vererek konuşursak turu geçeceğimizden eminim,ama futbolcularımıza gönül vererek konusmadığım için birşey diyemiyorum :) BeşiktAŞK diyorum..

ALLAH yardımcıları olsun Şampiyonlar liginde kolay maç yok

Antepte bile bu kadar zorlanan takım M.U, cska, wolfsburg karşısında napacak çok merak ediyorum. bugün maçı izledikten sonra artık benim hiç ümidim kalmadı desem yeridir!!!

en kolay gruplardan birisine düşmüş bence,inşallah alınlarının akıyla ülkemizi iyi bir şekilde temsil ederler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt