Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009-2010 ibiza yay yardımı...

OKANMOT

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracına yay takmış olan arkadaşlar biraz yardımcı olursa sevinirim aracım askıda kaldı:) 205-40-17 koydum fakat yay bulamıyorum şuanda birtek h&r markada 2.5/4 cm var onuda koymak istemiyorum cunku istedigim kadar düşürmiycek ve h&r markası hakkında cok bi bilgim yok ama başkada secenegim yok gibi görüyorum tabi bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim...

bu aracın baska yay secenegı yok dıe bılıyorum mecbur ondan alcan.daha dusugu yok pıyasada

H&R'den yana sıkıntın olmasın. Eibachla beraber en bilindik markadır kendisi yay konusunda.

eibach'ın da ibiza içi yayı çıktı, 3,5cm'lik. Yere daha çok yaklaştıran bir yay yok henüz ibiza'ları.

onu taktıgımdada orjinal yaylarından pek bi farkı olmıycakki eibach da bildigim kadarıyla 3.5cm var bide...amacım 5cm kadar düşürmek digil tabikide ama hani takmışken biraz olsun düşmesini hani istiyorum bide takanlar fotolarını paylaşsalar cok memnun olurum...

onu taktıgımdada orjinal yaylarından pek bi farkı olmıycakki eibach da bildigim kadarıyla 3.5cm var bide...amacım 5cm kadar düşürmek digil tabikide ama hani takmışken biraz olsun düşmesini hani istiyorum bide takanlar fotolarını paylaşsalar cok memnun olurum...

Bu benim araba, H&R 2,5-4 takılı:
2lvfjae.jpg

m79mdt.jpg

Bu da Furkan'ın arabası, Eibach 3,5 takılı:
2wdzhtw.jpg

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

bu arada furkan'ın özellikle ön taraf biraz daha düştü sonradan. Bu resim çekildiğinde birkaç günlüktü daha yaylar.

hangiisini tavsiye ediyosunuz ve 1 baklada kestirsem cok sekermi tehlike arzedermi...

Bu da içerde 7 kişi varken olan resmi:
104jln5.jpg

Bu da yaysız hali :D
115637571136566d05c053bq3.jpg

---------- Post added at 21:28 ---------- Previous post was at 21:27 ----------

hangiisini tavsiye ediyosunuz ve 1 baklada kestirsem cok sekermi tehlike arzedermi...

h&r biraz daha serttir büyük ihtimal. bu da biraz daha iyi yol tutuş ama biraz daha az konfor demek.

bakla da kestirmem ben tavsiye de etmiyorum.

sanırım 2.5/4 alıp önden 1 bakla kestirmek en mantıklısı gibime geliyo...arka tam istedigim gibi basmış ama ön biraz havada...

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:28 ----------

yaaa melih cok garip ön 2.5 nasıl öle eicbah 3.5 cm gibi basmış senin arabada peki fiyat olarak kaca aldın kardeş sorması ayıp..

Marka Seat ve konu yaysa 5'lik şart. Diğerleri düşürmüyo.

Geri
Üst Alt