Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 TDI cordoba satıyorum

güzel ve temiz bir araç, epeyce de masraf etmişsiniz dolayısı ile fiyatta etkilenmiş normal olarak. Hayırlı satışlar olsun. Tek aklıma takılan 2008 aracın tamponu fr ile değiştirilmez ki, zaten tek farkı plakalık kısmının siyaha boyanması değil mi? yanlış biliyorsam düzeltin...

ibizaların tamponu bu şekilde oluyor. cordobalar standart. ben sonradan fr tampon alarak ekledim. ancak o fr logosunu ben yapıştırdım o orijinal değil tabi :) ama fena durmadı :)

hayrlı olsun tercıhın guzel kardes bravo kral araba tutulmasada 140hp lik multıhaır motor bomba

hayırlı satışlar aracınız çok güzel duruyor ana keşke plakayı kapatmasaymışsınız bazıları çok takıyor kapalı plaka olayına

hayırlı satışlar aracınız çok güzel duruyor ana keşke plakayı kapatmasaymışsınız bazıları çok takıyor kapalı plaka olayına

en altta şasi ve plaka no verilir diye ekledim ama hala takılan oluyorsa bunun üstüne aramasınlar :)

hayrlı olsun tercıhın guzel kardes bravo kral araba tutulmasada 140hp lik multıhaır motor bomba

herkes aynısını söyledi ayrıca bu fiyatlara bu dolulukta araç yok. yalnız 140 değil 150 hp araç. şimdi çıkanlar 140 hp, ayrıca skdome, safety plus, assist ve stil paketli. bu haliyle 60.000 şu an sıfırı.

selim allah gönlüne göre versin kardeşim, kıymetini bilecek birine gider inşallah. :eek:key:

selim allah gönlüne göre versin kardeşim, kıymetini bilecek birine gider inşallah. :eek:key:

sağol Resul inşallah. ancak aracı alacağım kişi de almak istiyor ama ben üstüne 8 veriyorum o 10 istiyor. :) çok darda kalırsam satamazsam ona vereceğim aracı bi orta yolunu bulup.

hayırlısı neyse o olsun kardeşim. böyle yakışıklı bakımlı araç bulmak zor alana şimdiden hayırlı olsun diyelim :eek:key:

buarada salıncak burçlarını ne yaptın. duruyomu daha

Geri
Üst Alt