Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 TDI 1.4 Cordoba için ön / arka cupra tampon

mfatihli

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Kısmetse yarın alacağım 2008 TDI 1.4 Cordoba için 2. el ön / arka cupra tampon arıyorum.

Ayrıca Servise sordum sadece ön için 690-tl dediler. Ben 360 diye biiliyordum. Yanlış mı biliyor muşum acaba ?

Cıkma bulabilirsen daha güzel olur ama işin zor cıkma dersen servisten baska care yok gibi

Daha öncede yazdığım gibi
ön cupra 495
arka cupra 515
reflektör 25
arka difizör 170
ön ızgara sis kapkları vs 80 lira civarı
+olarak boya ve işçilik parasıda olacak. yani 1500e yakın bir rakam oluyor.Çıkma olarak bulmanız mucize gibi birşey.Arka tamponun çıkması zaten bulunmaz.

xx

konuya bi hort yapiym dedim :) bende yeni cordoba aldım ya bu başlıklar dikkatimi çekiyo. şu anda güncel fiyatlar ne acaba. ön tampon tamam da cordobanın cupra arka tamponu da mı var?

Daha öncede yazdığım gibi
ön cupra 495
arka cupra 515
reflektör 25
arka difizör 170
ön ızgara sis kapkları vs 80 lira civarı
+olarak boya ve işçilik parasıda olacak. yani 1500e yakın bir rakam oluyor.Çıkma olarak bulmanız mucize gibi birşey.Arka tamponun çıkması zaten bulunmaz.

xx

fiyatlar yükselmiş engin Dün fiyat aldım
Ön cupra tampon 564.00
tampon ızgarası 55.91
tampon braketi 13.69
iki sis kapağı, tanesi 17.95 den 35.90 yapar
tomlamda Boya hariç 669.50 yapıyor.

Muzaffer hocam arabamı 4 ay önce aldım, aldığım günden beri neredeyse türkiyenin dört bi yanına haber saldım ama birinden bile olumlu yanıt alamadım, cupra bulunmuyor ama FR tampon çok var etrafta Amma velakin FR da yakışmıyor Cordobalara.
Ben çıkmacıları aramaktan onlar yok demekten bıktılar hal böyle olunca servis yolu gözüktü sıparişi verdim çarşamba yada perşembe günü arabama takılacak.

merhaba , cordoba (2006) sis kapağını nereden temin edebiliriz, internette bulamadım da.

Geri
Üst Alt