Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 staylence Hakkında

kivanc.yilmaz91

Kayıtlı Üye
Merhaba ;

Çok Şükür aracı aldım fakat konuşulduğu üzere 1-2 tane eksi yönü var Fenni Muanesi bitmek üzere 1 ay var ortalama , + lastikler kabak
.Merak ettiğim bi kaç sorunum var yardımlarınızı bekliyorum
aracım 2008 staylance ve araçta direk fr tamponlu aldım
* Orjinal Tamponları aracın yanında verilmedi , fr tamponları mevcut Fenni Muannede sorun çıkar mı ayrıca arkada difüzör orda 4 tane egzoz çıkışı var ama üzerinde herhangi bir egzoz tesisatı mevcut değil kafalıklara sorun yaratırlar mı ? ?
* Birde lastik jant lastik ebatlarım da 18 jant burdan da sıkıntı çıkar mı ?
* Bide son olarak Araca Fr Tamponları uygulandığında farın alt kısmı boşluk mevcut arka tarafta sıkıntı yok ama ön tarafta biraz problem var bununda resmini çekip atıcam
şimdiden çok teşekkür ederim
iyi günler

fiber olayını bir ustaya göster çözülür. Kazasız belasız kullanman dileğiyle kardeşim

Abi teşekkür ederim bilgilendirmen için ayrıca boşluk olayıda fiberlerde oluyor sanırım öyle dediler tam oturmamıştır gibi dediler onuda çözcem inşallh

Oturmama olayı kalıba ve ustaya bağlı ve aracın önden kazası varmı onu bilmek lazım kaza varsa da oturmada problem olabiliyo

Sent from my iPhone using Tapatalk

hayırlı olsun kazasız belasız kullan..muayene içinde sıkıntı olacak şeyler değil... sadece muayenede plakana dikkat et pleksı olmasın camlar filmli olmasın bu aralar onlara cok dikkat ediyorlar...

Cam filmi artik sikinti degil araciniz kusurlu olarak geciyor ama xenon dertli biraz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bütün yOrumlar için teşekkürler yavaş yavaş arabayı istediğim tarz yapmaya başlıyım diye karar verdim öncelikle Hava Filitresine öncelik veriyorum fakat İnternette araştırdığımda kit bulamıyorum normal bi krom borudan kendim mi yapayım ucunada bi Kn marka filitre düşündüm ama hazır yapılı varsa tadilat olmadan takmak isterim birde forumlarda okuduğum kadarıyla Leon da sorunlar çıktığı yönde bu konu Hakkında yardımcı olabilecek var mı bana teşekkür ederim şimdiden
ayrıca nette bulduğum leon kiti

Seat Leon Fr Oem Filtre Kiti 133 - n11.com

Seat Leon Performans Filtre Kiti Carbon Charger 709 - n11.com

1.ürün
Seat leon performans filtre kiti Carbon Charger

2.ürün
Seat Leon FR Oem Filtre Kiti

bu 2.ci ürünnü aldığımda benim aracıma olmaz mı ? fiyat olarak bana ekonomik geldi zaten bir performansta beklemiyorum sadece ses görüntü :)

Geri
Üst Alt