Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 staylence Hakkında

Hafi bakalım kıvanç kardeşim Eskişehir grubunda senin araç farklı olacak :)

İnşallah abim Yardımlarını esirgemiyorsun zaten her konuda yardımcı olamaya çalışıyorsun çok teşekkür ederim Filitre Hakkkında ne düşünüyorsun abi senin eski araçta varmıydı ? :)
[doublepost=1458486881,1458485590][/doublepost]
Hafi bakalım kıvanç kardeşim Eskişehir grubunda senin araç farklı olacak :)

inşallah abim çok teşekkür ederim . çok yardımcı oluyorsun eksik olma abim senin eski aracında filitre varmıydı araba çok sessiz geliyor ilkönce filitre yapıyım diye düşünüyorum sonrasında da zaten egzoz kalıyor gerisi küçük olaylar senin düşüncen ne abi bu konuda :) :)

İnşallah abim Yardımlarını esirgemiyorsun zaten her konuda yardımcı olamaya çalışıyorsun çok teşekkür ederim Filitre Hakkkında ne düşünüyorsun abi senin eski araçta varmıydı ? :)
[doublepost=1458486881,1458485590][/doublepost]

inşallah abim çok teşekkür ederim . çok yardımcı oluyorsun eksik olma abim senin eski aracında filitre varmıydı araba çok sessiz geliyor ilkönce filitre yapıyım diye düşünüyorum sonrasında da zaten egzoz kalıyor gerisi küçük olaylar senin düşüncen ne abi bu konuda :) :)

Eyvallah kardeşim her zaman yardımcı oluruz. Yok ben hiç egzos filtre vs işlerine girmedim o işlerden murat anlıyor buluşmaya gelince detaylı konuşuruz bu hafta perşembe yapalım diyoruz bakalım

Geri
Üst Alt